به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام قربانپور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل در خصوص مهدویت و انتظار فرج گفت: با وجود آنکه سالهای طولانی از غیبت حضرت مهدی(عج) گذشته سخنان زیادی در این خصوص گفته شده و تالیفات فراوانی صورت گرفته است؛ متاسفانه شاهد آن هستیم که برخی مباحث انحرافی مطرح می شود.

وی افزود: این مباحث با ایجاد شبهه در شرایط کنونی کشور به مسائلی دامن می زنند که به هیچ وجه سازگاری با مبانی اعتقادی، ولایی و مهدویت مدارد و با کمال تاسف موجبات تشکیک در اذهان نسل جدید می گردند.

حجت الاسلام قربانپور عنوان کرد: یکی از مباحثی که امروزه برای تعجیل در ظهور حضرت حجت به غلط به آن پرداخته شده است، گسترش ظلم و فساد می باشد که در خصوص آن نباید اقدام حاکمیتی صورت گیرد و هرکس یا هرجریانی موجب شود فساد و ظلم کاهش پیدا کند موجب تاخیر در ظهور و فرج می شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی اضافه کرد: این گونه مباحث موجب خوشنودی ظالمان، مفسدان و سیاستمداران سلطه گر شده و با توجه به فرامین قرآن کریم و روایات که تاکید بر امر به معروف و نهی از منکر دارند مخالف چنین موضوعی است و هر انسان عاقلی می اندیشد که کمک به ظلم و فساد هیچ جایگاه منطقی، عقلی و فطری ندارد و با رسالت انبیاء الهی در تضاد است.

وی در پایان اذعان داشت: ما مکلف به زمینه سازی ظهور هستیم و فراهم کردن بستر ظهور با تربیت جامعه و نیروی انسانی صالح فراهم می شود؛ گرچه دنیا همین امروز هم پر از ظلم و ستم است و همیشه ظالمان زیاد بوده اند.

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 326

بازدید های دیروز 828

بازدید های این هفته 5078

بازدید های این ماه 21485

مجموع بازدید ها 1165902