به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام چمانی معاون فرهنگی-پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل گفت: هفته بسیج یادآور حماسه، ایثار و رشادت افراد بابصیرتی است که همه هستی هویش را کف دست گرفتند و از حقانیت اسلام و آرمانهای نظام اسلامی که تجلی آن در ولایت فقیه می باشد دفاع می کنند.

وی افزود: بسیج میدان دار ارزشهای والای اسلام ناب و ادامه دهنده خط سرخ شهدای عزیز کربلا است که اسلام مرهون فداکاری آنها می باشد.

حجت الاسلام چمانی گفت: تجلی ارتش 20 میلیونی را که از منویات حضرت امام(ره) بود. در اربعین امام حسین نیز دیده شد و عمق این واقعیت را در هسته ای مقاومت در سراسر جهان، در یمن، فلسطین، لبنان، عراق و... می بینیم که پایه های استکبار را به لرزه در آورده اند.

معاون فرهنگی پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی اظهار داشت: یکی از مهمترین شاخصه بسیج، استکبارستیزی است؛ یعنی عدم سازش با سودمداران ظلم و ستم در دنیا که مظهر آن آمریکای جنایتکار و فرزند نامشروع آن اسرائیل است که تمام فتنه های دنیا زیر سر آنها است.

وی در پایان اذعان داشت: نیروهای بسیجی تا رفع فتنه در جهان آرام نخواهد نشست که این منطق قرآن و سیره ائمه معصومین علیه السلام است.

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 303

بازدید های دیروز 828

بازدید های این هفته 5055

بازدید های این ماه 21462

مجموع بازدید ها 1165879