به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، محمد آسنجرانی سرپرست نمایندگی فرهنگی تبلیغی فراهان با اعلام این خبر افزود: جلسه پدافند غیر عامل درشهرستان فراهان به ریاست محمد محسن آبادی و با حضور سرپرست نمایندگی فرهنگی تلیغی فراهان و تعدادی دیگر از مسئولین شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

آسنجرانی افزود : دراین جلسه محسن آبادی معاون فرماندارضمن درخواست ازادارات جهت ارائه گزارش از برنامه های صورت گرفته در هفته پدافند غیر عامل، با اشاره به حوادث احتمالی فصل زمستان ، نسبت به آمادگی کامل دستگاه های خدمات رسان در خصوص آمادگی ماشین آلات و نیروهای انسانی به منظور مقابله با حوادث احتمالی فصل زمستان نیزتاکید نمود.

سرپرست نمایندگی فرهنگی تبلیغی فراهان در این جلسه با اشاره به برنامه های اجرا شده در هفته پدافند غیر عامل توسط این نمایندگی اظهار داشت: هماهنگی لازم  باروحانیون مستقر،طرح هجرت واعزامی جهت فرهنگ سازی و آشنایی بیشتر مردم با سازمان پدافندغیرعامل و فضای مجازی وسایبری مثل ماهواره ،اینترنت ،موبایل و...همکاری هر چه بیشتر مردم با این سازمان در مواقع لزوم بعمل آمد.

آسنجرانی تصریح کرد: یکی از ابزارهای مهم پدافند غیرعامل فضای مجازی است که این نمایندگی جهت پیشگیری از آسیبهای فردی و اجتماعی اقدام به برگزاری گفتمانهای دینی مدارس با موضوع ارتقاء سواد رسانه ای در هفته پدافند غیرعامل نمود.

    این مقام مسئول با اشاره به نقش مهم شبکه تبلیغ درزمینه پدافند غیر عامل خاطر نشان کرد: در هفته پدافند غیر عامل مبلغین ومبلغات در منابر وجلسات سخنرانی خود، ضرورتها وکارکردهای  پدافند غیر عامل را برای مخاطبین بیان کردند .

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 329

بازدید های دیروز 828

بازدید های این هفته 5081

بازدید های این ماه 21488

مجموع بازدید ها 1165905