به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، احمدمداحی دبیر ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سازمان تبلیغات اسلامی کشور در سفر به استان مرکزی در جلسه ستادسالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی که در سالن جلسات این اداره کل برگزارشد گفت: خداوند متعال را شاکریم که چهلمین سال پیروزی انقلاب را به کوری دشمنان نظام به عینیه درک می کنیم و با تمام وجودچهل سالگی انقلابمان را جشن خواهیم گرفت.

وی افزود : سوال مهمی در اذهان مطرح است که چرا چهل سالگی انقلاب اسلامی مهم است؟ در پاسخ باید گفت انقلاب هایی که در دنیا اتفاق افتاده است در آستانه چهل سالگی یا سقوط کرده اند یا جهش داشتند لذا دشمن برای سقوط و براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که برخواسته از اراده مردم است تلاش دارد تا به هدف نهایی خود برسد لذا به این جهت برگزاری سالگردچهل سالگی انقلاب برای مردم و مسئولان مهم است.

وی با اشاره به اینکه دشمنان نظام معتقدند با فرارسیدن چهل سالگی انقلاب و با عوض شدن نسل ها باید یک ظرفیت ویژه ای به کار بگیریم که کار انقلاب اسلامی ایران را یکسره کنیم البته این یک خیال واهی است ادامه داد: با توجه به رصد های اطلاعاتی و امنینتی  و داده پژوهی هایی که در سطح کشور صورت گرفته نکته جالب و مهمی به دست امده است و آن اینکه دشمن در یک سال اخیر به یک نقطه  تمرکز داشته است وآن اینکه مردم را به نظام بی اعتماد کنند.

دبیر ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سازمان تبلیغات اسلامی کشور در پایان خاطرنشان کرد: هوشیاری مسئولان و مردم باید بیش از گذشته باشد چراکه کمترین غفلت منجر به پیروزی دشمن می باشد.

 

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 833

بازدید های دیروز 692

بازدید های این هفته 833

بازدید های این ماه 21769

مجموع بازدید ها 1334113