حجت الاسلام قربانپور گفت: 2200 مسجد استان مرکزی فعالیتهای فرهنگی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را برگزار می کنند.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، نشست اعضا و ارکان مساجد استان مرکزی در دفتر مدیرکل تبلیغات اسلامی استان برگزار گردید.

حجت الاسلام قربانپور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در این نشست گفت: در سطح استان 2200 مسجد وجود دارد که هر کدام از آنها پرچمدار مردمی بودن انقلاب اسلامی می باشند و برای چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی فعالیتهای خاص مذهبی، قرآنی و فرهنگی را در کنار مدیران استانی انجام خواهند داد.

وی افزود: نقش مساجد در انقلاب اسلامی و استمرار آن به عنوان علت مبقیه این انقلاب شکوهمند و ضرورت ارتباطات مردم و جوانان در مساجد با رسانه های گفتاری و نوشتاری مهم می باشد و همچنین چگونگی انعکاس فعالیتهای ویژه مساجد فعال با صدا و سیما و مستندسازی اقدامات فرهنگی و مذهبی در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام قربانپور در ادامه گفت: رفع مشکلات احتمالی در برگزاری مراسم چهلمین سالگرد از وظایف ارگانهای برگزار کننده این مراسم بوده و این موارد در دستور کار قرار خواهد گرفت.

در این نشست پیرامون مشکلات مساجد شهرستان ساوه، جمع بندی، تقسیم وظایف ائمه جماعات و هیئات امناء و پایگاه بسیج بحث و گفتگو شد و مقرر گردید براساس ابلاغیه ها فعالیت و مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار گردد.

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 823

بازدید های دیروز 692

بازدید های این هفته 823

بازدید های این ماه 21759

مجموع بازدید ها 1334103