دبیر کمیته قرآن ستاد دهه فجر استان مرکزی گفت: استفاده از ظرفیت‌های مردمی در اجرای برنامه‌های دهه فجر سال 97 امری ضروری خواهد بود.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت‌الاسلام محمدرضا شفیعی، دبیر کمیته قرآن ستاد دهه فجر استان مرکزی در جلسه کارگروه قرآن شورای راهبردی و سیاست‌گذاری ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی گفت: در چند سال اخیر کمیته قرآن با توجه به اهمیت دهه فجر یکی از مهم‌ترین کمیته‌هاست و مسئولان دستگاه‌های اجرایی سعی دارند برنامه‌های تعریف شده را به بهترین شکل اجرایی کنند.

وی بر ضرورت استفاده از ظرفیت‌های مردمی در اجرای برنامه‌های دهه فجر تأکید کرد و افزود: امسال ۴۰ محفل قرآنی شهری و ۴۰ محفل قرآنی روستایی با حضور اساتید بنام کشور، استان و شهرستان برگزار می‌شود و برنامه‌های اجرایی متناسب با جمعیت و تعداد بخش‌ها و شهرها تفسیم می‌شود.

حجت‌الاسلام شفیعی از برگزاری دوره‌های آموزش تخصصی برخی برنامه‌های استانی و شهرستانی خبر داد و با اشاره به حضور کاروان قرآنی تهران در استان مرکزی، اظهار کرد: کاروان قرآنی متشکل از فعالان شبکه قرآن و رادیو قرآن طی روزهای دوم و سوم بهمن در استان حضور داشته و برنامه‌های قرآنی این ایام را انعکاس می‌دهند.

دبیر کمیته قرآن ستاد دهه فجر استان مرکزی در پایان تصریح کرد: در راستای توسعه فعالیت‌های قرآنی اجتماع بزرگ قرآنیان متشکل از فعالان قرآنی شهری و روستایی در خمین برگزار می‌شود، همچنین برخی برنامه‌ها ملی است که از استان نفراتی متناسب با همان برنامه‌ها به قم و مشهد اعزام می‌‌شوند.

 

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 822

بازدید های دیروز 692

بازدید های این هفته 822

بازدید های این ماه 21758

مجموع بازدید ها 1334102