مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی بر لزوم افزایش مشترکات و هم‌افزایی بین دستگاه‌ها به‌ویژه دستگاه‌های قرآنی برای برگزار کردن هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های دهه فجر تأکید کرد و گفت: اجرای برنامه‌های قرآنی در پیشبرد اهداف حاکمیت اسلامی جزو مؤثرترین اقدامات است؛ لذا برنامه‌های قرآنی تنها مختص به ایام دهه فجر نیست و تا پایان سال ادامه دارد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت‌الاسلام صفر قربان‌پور، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، در جلسه کارگروه قرآن شورای راهبردی و سیاست‌گذاری ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی که در سالن جلسات اداره کل تبلیغات برگزار شد گفت: اجرای برنامه‌های قرآنی در پیشبرد اهداف حاکمیت اسلامی جزو مؤثرترین اقدامات است لذا برنامه‌های قرآنی تنها مختص به ایام دهه فجر نیست و تا پایان سال ادامه دارد.

وی با تأکید بر اینکه برنامه‌های قرآنی جزو اصلی‌ترین برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر محسوب می‌شود، اظهار کرد: سال گذشته نیز برنامه‌های قرآنی از سازماندهی خوبی برخوردار بود و با نظم برگزار شد، امسال نیز برنامه‌ها با نشاط خوب همراه با تبیین ارزش‌های انقلابی و دینی همراه است.

حجت‌الاسلام قربان‌پور بر لزوم افزایش مشترکات و هم‌افزایی بین دستگاه‌ها به ویژه دستگاه‌های قرآنی برای برگزار کردن هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های دهه فجر تأکید کرد و گفت: بی‌شک اگر هم‌افزایی صورت گرفته و بستر فعالیت‌های قرآنی افزایش یابد آثار اجتماعی بهتری را در جامعه شاهد هستیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی اجرای برنامه‌های کیفی در دهه فجر را یادآور شد و افزود: کیفیت اصل کار است، اگر کیفیت را اصل قرار داده و هم‌افزایی صورت گیرد نتایج حاصله بهتر است، اگر قرار است برنامه‌های انقلاب اسلامی و برنامه‌های عمومی راهبردی انجام شود باید از کارهای نمایشی بپرهیزیم زیرا با تعارف و فرافکنی به جایی نمی‌رسیم. برگشت به روحیه انقلابی زمینه موفقیت‌ها را یکی پس از دیگری هموار می‌کند.

 

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 435

بازدید های دیروز 574

بازدید های این هفته 1609

بازدید های این ماه 13698

مجموع بازدید ها 1202620