به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام قربانپور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در گردهمایی فصلی روسای ادارات تبلیغات اسلامی استان مرکزی که در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد گفت: خدا را شاکریم که در نظام اسلامی که به برکت خون شهدا و رهبری ولایت فقیه به ثمر نشسته است نفس می کشیم و طی طریق می کنیم.

وی افزود: حاکمیت نظامی مردم سالاری دینی که در دنیا مقبول واقع شده است باعث شده است تا همه ملت ها آرزوی حاکمیت اسلامی را در میهن خودشان داشته باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی تاکید کرد: مبنای اصل اعتقادی حاکمیت دینی اصل اسلام است که جایگاه مردم سالاری عمومی در نظام ما را تعریف می کند چه بسا این موضوع را بعضی از کشورها به طور کامل ندارند.

حجت الاسلام قربانپور ادامه داد: مبنای قرآنی در حاکمیت ما جایگاه ویژه ای دارد که  این مبنا در ساختار غربی کم رنگ دیده می شود یا اصلا جایگاهی ندارد که مایه تاسف است.

وی با اشاره به اینکه کشورهای همسایه در درجه اول و دیگر کشورها در مراتب بعدی آرزوی جایگاه حاکمیتی کشورما چه از لحاظ حاکمیت دینی و چه از لحاظ امنیتی را دارند ابراز کرد: جمهوری اسلامی در دنیا مقبول و همچون گوهر تابناک می درخشد که امیدورایم انقلاب اسلامی و حاکمیت ولایت فقیه در این کره خاکی گسترش پیدا کند و زمینه های ظهور فراهم گردد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در پایان خاطرنشان کرد: رکن و اساس کار در ایران اسلامی به دلیل ارادت به ساحت مقدس اهل بیت علیهم السلام با محوریت ولایت فقیه می باشد.

 

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 387

بازدید های دیروز 574

بازدید های این هفته 1561

بازدید های این ماه 13650

مجموع بازدید ها 1202572