به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام قربانپور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با اشاره به نظام مردم سالار دینی در حاکمیت جمهوری اسلامی و در آستانه چهامین سال پیروزی انقلاب اسلامی در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل گفت: کارآمدی دین در عرصه اداره جامعه در بخشهای مادی و معنوی تجربه موفقی را در دوران رسالت نبی گرامی اسلام دارد، کمااینکه مدیریت عدالت محوری زمان حضرت علی(ع) هم نقطه عطف حکومت اجرایی اسلامی است.

وی افزود: شرایط موجود در عصر کنونی با گستردگی جمعیت دنیا و وسعت دشمنی دشمنان و ابزار مخرب موجود حسابش متفاوت بوده و در این دوره تحقق آرمانها و ارزشهای الهی و پیاده کردن آن در کره خاکی محاسبات ریاضی و اجتماعی خاص دارد.

حجت الاسلام قربانپور اظهار داشت: ساحت عملیاتی نوین نقش دین در اداره امت و جامعه را با شعار "نه شرقی و نه غربی" میدان داری کرده گرچه بهای سنگین هم پرداخت پس این کارنامه بسیار با رتبه عالی و درخشان دیده می شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی بیان داشت: اعتماد جمهوری اسلامی، رهبری و روحانیت آگاه به مردم در ساختار شکلی حاکمیت دینی بی بدیل است و اساسا ساختار جمهوری با مبانی اسلامی ولایت فقیه در هیچ کشور اسلامی وجود ندارد و کشور های غربی هم که مدعی مردم سالاری و دموکراسی هستند واضح است که مردم کمترین نقش را دارند.

وی در ادامه این گفتگو عنوان کرد: کارنامه جمهوری اسلامی در عرصه خدمات مختلف اجتماعی و پیشرفتهای علمی و اداره جامعه حتی در دورترین نقاط کشور با دیدگاه عدالت گستری همراه است، البته باید تاسف خورد در مورد بعضی اقدامات خائنانه افرادی که از مناصب و موقعیتهای اجتماعی خود سوؤ استفاده می کنند؛ اما جای افتخار دارد که در جمهوری اسلامی مردم ولی نعمت مسئولین هستند و رهبر انقلاب خود را خادم مردم معرفی کرده است.

حجت الاسلام قربانپور در پایان گفتگو با روابط عمومی اداره کل به موفق بودن جمهوری اسلامی اشاره کرد و اذعان داشت: جمهوری اسلامی ایران یک الگوی موفق استکبار ستیزی با تکیه بر جایگاه دینی و مردم محوری است و به لطف خداوند این بخش سرمشق مظلومان عالم گردیده و درخشان تر از مباحث دیگر جلوه گری دارد.

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 202

بازدید های دیروز 574

بازدید های این هفته 1376

بازدید های این ماه 13465

مجموع بازدید ها 1202387