به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام قربانپور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در دیدار با مهندس زند مدیر امور شعب بانک سپه استان مرکزی ضمن ابراز خرسندی از این دیدار گفت: تعامل و همکاری، رونق و پیشرفت کارهای سازمانی و برنامه ای همه نهاد ها را به دنبال دارد.

وی با اشاره به تحریم های اقتصادی صورت گرفته توسط دشمنان نظام ادامه داد: ما از این دوره هم به حول و قوه الهی گذر خواهیم کرد اما باید تدابیری اندیشیده شود تا زندگی روزمره مردم با آسایش و آرامش سپری شود.

حجت الاسلام قربانپور در زمینه انعقاد تفاهم نامه بانک سپه با سازمان تبلیغات اسلامی تصریح کرد:  اساس کار بر مبنای حسن انجام عمل همراه با شفافیت و حقیقت است لذا کارهای سوری نباید در  نظام بانکداری اسلامی جایگاهی داشته باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در پایان این دیدار خاطرنشان کرد: تفاهم نامه ها با تعامل طرفینی تحقق پیدا می کند لذا ظوابط برای هر دوطرف باید روشن باشد.

گفتنی است مهندس زند مدیر امور شعب بانک سپه استان مرکزی، از روند فعالیت ها و  حمایت از کارخانه های استان ، اعطای وام به زوجین گزارشی ارائه نمود.

در این دیدار حمیدی حراست بانک سپه، امینی روابط عمومی بانک سپه، مجتبی فتحعلی معاون اداری و مالی ،عیسی عارف رئیس اداره مالی و ذیحسابی و حجت الاسلام محمد فراهانی روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی نیز حضور داشتند.+

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 387

بازدید های دیروز 574

بازدید های این هفته 1561

بازدید های این ماه 13650

مجموع بازدید ها 1202572