به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی داود عسکری کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خمین با اعلام این خبر گفت:حجت الاسلام عباس کاظمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی با اشا ره به آسیب های اجتماعی  در جامعه افزود و بررسی و رفع آسیبها و معضلات اجتماعی در  باید  بعنوان اولین اولویت در دستور کار مسئولان کشوری و مبلغین دینی و نهاد های فرهنگی  قرار گیرد.

 وی اظهار داشت: روحانیون بهترین کسانی هستند که می توانند در این حوزه گام بردارند و کار کنند.

 کاظمی  با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد آسیبهای اجتماعی م مطالبات ایشان از عناصر فرهنگی خصوصا روحانیو و مبلغین دینی گفت:  مبازه با  مسئله اعتیاد و طلاق از ازدیدگاه رهبری  در اولویت آسیبهای اجتماعی قرار دارند لذا روحانیون عزیز با آن حالت روحانی و پدرانه خودباید وارد مسائلی همچون طلاق ، اعتیاد شوند و در منابر خود بهاین  مباحث مهم بپردازند و خانواده ها را از پیامدهای مخرب آن آگاه سازند .

وی یادآور شد: در حوزه کاهش طلاق و تربیت صحیح جوانان نیز از روحانیون انتظار می رود اقدام کنند.

حجت الاسلام کاظمی با تاکید بر اینکه روحانیون در خط مقدم فعالیت ها در حوزه آسیب های اجتماعی قرار دارند، افزود: توصیه من به روحانیون این است که جایگاه خود را حفظ کنند و نگذارند گردی روی این جایگاه خوب روحانیت بنشیند.

وی با اشاره به اینکه مردم در روستا و شهر نگاه شان به روحانیون است و رفتار و عملکرد شما در دیدگاه آنان تاثیر دارد، اظهار داشت: نباید اجازه دهیم جایگاه روحانیت خدشه دار شود.

در ادامه جلسه حجت الاسلام والمسلمین سید علی حسینی پور امام جمعه شهرستان خمین با اشاره به دشواریها و مشکلات تبلیغ سخنانی در مورد راه های جذب جوانان و نوجوانان به مسجد بیان کرد .

وی داشتن صبر و حوصله را از ضروریا تبلیغ دانست و افزود ما باید در مقابل انتقاد ها و مشکلات و مسائل مخلف جامعه  سعه صدر داشته باشیم .

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 413

بازدید های دیروز 574

بازدید های این هفته 1587

بازدید های این ماه 13676

مجموع بازدید ها 1202598