به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، محمد آسنجرانی سرپرست نمایندگی فرهنگی تبلیغی فراهان در گفتگو با روابط عمومی این نمایندگی گفت: اجلاسیه سنگر سازان بی سنگر در روز چهارشنبه 19 دیماه 97در مسجدقمربنی هاشم(ع)شهر فرمهین برگزار گردید.

آسنجرانی افزود : آیت الله دری نجف آبادی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ،طی سخنانی در جمع مردم ولایی شهرستان فراهان، خانواده معظم شهدا ، جانبازان ، ایثارگران و مسئولان استانی و شهرستانی اظهار داشت. آفرین بر شما مردم که قدر انقلاب را دانسته و ندای امام و رهبری را لبیک می‌گویید. البته مسلمانان سایر کشورها از عراق و سوریه تا نیجریه نیز ندای امام عزیز را لبیک گفته و دین خود را به اسلام ادا کرده‌اند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود:این راه امام حسین است که متأسفانه در طول تاریخ به خاموشی گراییده بود ولی امام آمد و فرهنگ جهاد و شهادت در بین ملت ما و ملت‌های دیگر زنده کرد.

آیت الله دری نجف آبادی تاکید کرد:باید مسئولین قدر خون شهدا را بدانند و از ظرفیت‌های کشور استفاده کرده و جلوی ولخرجی‌ها را بگیرند.

گفتنی است اجلاسیه سنگر سازان بی سنگر ،کنگره نقش امام خمینی(ره) و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی در دفاع مقدس با محوریت سردار جهادگر شهید حاج اسدالله هاشمی از شهدای گرانقدر خنجین درشهرستان فراهان برگزار گردید.

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 196

بازدید های دیروز 574

بازدید های این هفته 1370

بازدید های این ماه 13459

مجموع بازدید ها 1202381