به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، محمد آسنجرانی سرپرست نمایندگی فرهنگی تبلیغی فراهان در گفتگو با روابط عمومی این نمایندگی گفت: اجلاسیه سنگر سازان بی سنگر در روز چهارشنبه 19 دیماه 97در در مسجدقمربنی هاشم(ع)شهر فرمهین برگزار گردید.

آسنجرانی افزود: سردار کریمی فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی در این اجلاسیه ،طی سخنانی در جمع مردم ولایی شهرستان فراهان، خانواده معظم شهدا ، جانبازان ، ایثارگران و مسئولان استانی و شهرستانی اظهار داشت. شهدا گنج‌های نایاب و ارزشمندی هستند.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی افزود: دفاع مقدس با واژه‌هایی همراه است و هر واژه‌ی  را در دفاع مقدس دنبال می‌کنیم به سنگر سازان بی سنگر می‌رسیم، در جاده، پل‌ها، گردنه‌ها، خاک‌ریز، میدان مین، بیمارستان صحرایی و .. از پشت جبهه تا خط مقدم سنگرسازان حضور داشتند.

سردار کریمی تصریح کرد:عملیات کربلای ۵ شب قدر انقلاب است، عملیات کربلای ۴ و ۵ درس ویژه‌ای به ما داد و به ما آموخت که هیچ‌گاه ناامید نشویم و در همه صحنه‌ها با توکل به خدا در برابر دشمن تا پیروزی نهایی ایستادگی کنیم.

گفتنی است اجلاسیه سنگر سازان بی سنگر ،کنگره نقش امام خمینی(ره) و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی در دفاع مقدس با محوریت سردار جهادگر شهید حاج اسدالله هاشمی از شهدای گرانقدر خنجین در شهرستان فراهان برگزار گردید.

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 435

بازدید های دیروز 574

بازدید های این هفته 1609

بازدید های این ماه 13698

مجموع بازدید ها 1202620