حجت الاسلام قربانپورگفت: اگر ما اعتماد و اتکا به جامعه مردمی نداشته باشیم، قطعاً امور اداری گرچه سیاستگذار هستند اما توانایی انجام تمام کار را نخواهد داشت؛ لذا در استان مرکزی، نماد حضور مردمی از چندین جهت ارزشمند است از جمله آمادگی مردمی جهت چاپ قرآن، آمادگی برگزاری محافل قرآنی و بسیاری از موارد دیگر که با هماهنگی‌های مطلوبی در حال پیگیری است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت‌الاسلام صفر قربان‌پور، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، در هفتمین جلسه انجمن خیرین قرآنی استان مرکزی که با حضور مهندس سیدعلی آقا زاده استاندار مرکزی در بیت تاریخی امام راحل در خمین برگزار شد، ضمن عرض خیرمقدم و خوشامد به کاروان قرآنی انقلاب خطاب به مجموعه کاروان قرآنی انقلاب و عموم دست‌اندرکاران این حرکت گفت: در استان مرکزی بحمدالله یک هماهنگی خوبی از جهت مردمی، اداری، تشکیلاتی و وجود خیرین محترم و انجمن خیرین قرآنی که حجت‌الاسلام صابری اراکی مسئولیت ریاست این انجمن را بر عهده دارند، وجود دارد که کمک شایانی به پیشبرد اهداف قرآنی استان می‌کند.
وی ادامه داد: ما در استان مرکزی خوشبختانه در اجرای برنامه‌های قرآنی ضمن اینکه ادای وظیفه می‌کنیم، دستگاه‌های متولی امور قرآنی را هم به شکل بهم پیوسته‌ای داریم و همه با هم برای رسیدن به اهداف متعالی تلاش می‌کنیم.
این مقام مسئول افزود: اگر ما اعتماد و اتکای به جامعه مردمی نداشته باشیم، قطعاً امور اداری گرچه سیاستگذار هستند اما توانایی انجام تمام کار را نخواهد داشت؛ لذا در استان مرکزی نماد حضور مردمی از چندین جهت ارزشمند است از جمله آمادگی مردمی جهت چاپ قرآن کریم، آمادگی برگزاری محافل قرآنی و بسیاری از موارد دیگر که با هماهنگی‌های مطلوبی در حال پیگیری است.


حجت‌الاسلام محمدرضا شفیعی، رئیس دارالقرآن‌الکریم استان مرکزی و دبیر انجمن خیرین قرآنی استان مرکزی نیز در این جلسه گفت: در استان مرکزی بحمدالله جلسات انجمن خیرین قرآنی استان مرکزی بطور منظم با حضور امام جمعه محترم اراک، استاندار محترم مرکزی و دیگر اعضا برگزار شده است و از این منظر در جایگاه خوبی در میان استان‌های کشور قرار داریم.
حجت الاسلام شفیعی تصریح کرد: در بخش‌های مختلف سخت‌افزاری و نرم‌افزاری پیشرفت‌های خوبی در استان داشته‌ایم و دستور کار امروز جلسه هم همین موضوع هست که دوستان عنایت کنند و ظرف یک هفته آینده نقطه‌نظرات خودشان را برای انجمن ارسال کنند.
وی افزود: بنا داریم در آینده‌ای نزدیک نشست مشترک انجمن خیرین استان مرکزی و استان اصفهان را برگزار کنیم چراکه استان اصفهان انجمن خیرین خوبی دارند و می‌توانیم از تجارب آن‌ها و همچنین بیان نظرات متقابل استفاده کنیم.
این مقام مسئول ادامه داد: خوشبختانه حساب انجمن خیرین قرآنی استان هم راه‌اندازی شده، البته ما در انجمن به دنبال جمع‌آوری کمک نیستیم بلکه امروز در انجمن بحث هدایت مطرح است، به عبارت دیگر کار ستادی، برنامه‌ریزی و هدایت خیرین بر عهده ماست که با همکاری سایر اعضا انجام وظیفه می‌کنیم.

 

 
 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 733

بازدید های دیروز 624

بازدید های این هفته 4258

بازدید های این ماه 14677

مجموع بازدید ها 1221579