مدیرکل تبلیغات اسلامی مرکزی گفت: اشاعه گفتمان اسلامی در جامعه برنامه اولویت دار سازمان تبلیغات انقلاب اسلامی است و به همین منظور در استان مرکزی برگزاری کارگاه های ویژه ای آغاز شده است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکی، حجت الاسلام صفر قربانپور در حاشیه برگزاری کارگاه های گفتمان سازی اسلامی در اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، اظهار داشت: با توجه به چهل سالگی انقلاب اسلامی و ضرورت تبیین اهداف و آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و رهبر فرزانه انقلاب، برگزاری کارگاه‌های ویژه ای در استان با مخاطبان متعدد با موضوع گفتمان اسلامی در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: این نشست ها مباحث و عناوین گوناگون دارد و بر مبنای فرمایشات مقام معظم رهبری محتواسازی آن دنبال شده که امروز باید دستاوردهای انقلاب تبیین شود و بردباری در جامعه پرتنش کنونی ترویج پیدا کند.

حجت الاسلام قربانپور ادامه داد: بر همین اساس در دنیای امروز در راستای نظام محاسبه، با انقلاب اسلامی تا اینجا را به درستی طی کرده ایم و از این به بعد هم با استقامت کامل با گفتمان سازی پیش خواهیم رفت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مرکزی خاطرنشان کرد: این محتواها در قالب گفتمان انقلاب اسلامی پیگیری می شود و در همین راستا به همت اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی طی چند روز اخیر، چهار کارگاه پی در پی شامل کارگاه روحانیون مستقر و هجرت با حضور حدود ۱۴۰ نفر، کارگاه مخاطبان مبلغان دینی ویژه بانوان مبلغه و خواهران طلبه، کارگاه مخاطبان مربیان مهدهای کودک آموزش و پرورش و بهزیستی و مهدهای قرآن و همچنین کارگاه کارکنان سازمان تبلیغات اسلامی از سراسر استان برگزارشده که توسط اساتید اعزامی از قم آموزش ها انجام گرفته و در این کارگاه ها ترویج گفتمان دینی انقلاب اسلامی به فراخور شرایط مخاطبان دنبال می شود.

وی خاطرنشان‌کرد: گفتمان انقلاب اسلامی با سه دیدگاه برای کارکنان سازمان تبلیغات به دلیل وظایف مهم این افراد برگزار شد؛ اول تبیین نظام اداری انقلابی، یعنی تبلیغات اسلامی کاملا در جایگاه نقش‌آفرین به عنوان یک نهاد انقلابی پای کار باشد و کارهای فرهنگی قرآنی را با پیروی از دیدگاه ها و فرمایشات مقام معظم رهبری و آرمان‌های حضرت امام چینش کند تا آرمان ها فراموش نشود.

حجت الاسلام قربانپور بیان داشت: دیگر اینکه به دلیل داشتن مخاطبان متعدد، این قشر ضمن اینکه خود دریافت کننده محتوا هستند، در مواجهه با مخاطبان هم گفتمان‌سازی کنند و نقش‌آفرینی مطلوب داشته باشند، همچنین در کنار دیگر نهادها رعایت کننده ضوابط حاکمیت دینی باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مرکزی ادامه داد: در نهایت اینکه در کنار دیگر دستگاه ها و نهادها رعایت کننده حاکمیت دینی باشند و با رعایت این ضوابط کار مشارکتی و فرهنگی را به خوبی به انجام برسانند.

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 756

بازدید های دیروز 624

بازدید های این هفته 4281

بازدید های این ماه 14700

مجموع بازدید ها 1221602