به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی ،حجت الاسلام قربان پور مدیرکل تبلیغات اسلامی اسلامی استان مرکزی در دیدار با خانواده شهیدان مسافر و  علی لطیفی  از شهدای شهرستان اراک با اشاره به ضرورت توجه به  تکریم خانواده معظم شهدا و حفظ یاد و نام شهدا در جامعه تأکید کرد و گفت: زندگی نامه شهدا راکه مطالعه می کنیم به این نتیجه می رسیم که کار فقط باید برای رضا خدا باشد تا برکات و ارزش های الهی هم در زندگی فردی و هم در جامعه اثر گذاری مطلوبی داشته باشد لذا ضرورت دارد پیام وصیت نامه شهدا را به نسل های امروزی انتقال دهیم. 

وی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در ستایش شهدا عنوان کرد: همه انسان ها روزی می میرند ولی چه خوب است این مرگ در راه خدا و در راه دفاع از آب و خاک باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی اقتدار، عزت، استقلال و صلابت ایران اسلامی را ثمره ازجان‌گذشتگی شهدا دانست و تصریح کرد: شهدا با عمل به تکلیف الهی خود، باور و اعتقاد معنوی و ایثاری که داشتند، امنیت کشور را به ارمغان آوردند.

حجت الاسلام قربانپور در پایان خاطرنشان کرد: امروز نیز مسیر شهدای والامقام ما تداوم دارد و جوانان ایران زمین با تاسی از راه شهدا و ایثارگران تمام عزم و همت خود را در برقراری امنیت و سرافرازی و سربلندی ملت ایران گذاشته‌اند.

گفتنی است در این دیدار حجت الاسلام داود چمانی معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی،حجت الاسلام سرلکیان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اراک نیز حضور داشتند.

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 763

بازدید های دیروز 624

بازدید های این هفته 4288

بازدید های این ماه 14707

مجموع بازدید ها 1221609