به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی داود عسکری کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خمین با اعلام این خبر گفت : به مناست دهه مبارک فجر و به همت اداره تبلیغات اسلامیمحفل انس با قرآن در مسجد جامع  این روستای  برگزارشد.

 در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین سید علی حسینی پور با اشاره به نقش قرآن در زندگ و تکامل انسان افزود: سعادت ا نسان در دنيا و آخرت  در گرو پیروی از قرآن مجید است  و در تمام مراحل زندگي رهبر و راهنماي انسان به سوي كمال است. كند كه مستقيمترين راههاست.

امام جمعه شهرستان خمین افزود : نقش باورها و اندیشه‌ها در سبک زندگی خانوادگی از منظر قرآن و سنّت پیشوایان معصوم (ع) باورها و اندیشه‌ها که ریشه‌های سبک زندگی خانوادگی می‌باشند، نقش اساسی در زندگی خانوادگی دارند .

وی گفت : باور به خدا، و تمسک به قرآن همة رفتارها و زندگی خانوادگی را به سوی کسب رضایت خداوند سوق می‌دهد. فردی که خدا را ناظر و همراه خود و حتّی از رگ گردن خود به خویش نزدیک‌تر می‌بیند.

حجت الاسلام حسینی پور  اضافه کرد :كساني كه با قرآن مأنوسند، به كمك آن حق را از باطل تشخيص ميدهند، حضرتعلي ـ عليه السّلام ـ ميفرمايد: «هر كس قرآن را پيش روي خود قرار داد، رهبر وپيشواي او به بهشت خواهد بود وهر كس آن را به پشت سر افكند طرد كننده و سوق دهندهاو به سوي جهنم خواهد بود.

 گفتنی است: دراین مراسم گروه قرآنی بریر همدانی  از شهرستان اراک  برنامه اجر کردند و حسین گودرزی و محسن بیات  از قاریان  و حافظان ممتاز کشور آیاتی از کلام الله مجید تلاوت کرد .

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 779

بازدید های دیروز 624

بازدید های این هفته 4304

بازدید های این ماه 14723

مجموع بازدید ها 1221625