به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي  داو.د عسکری کار شناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خمین با اعلام این خبر گفت:در سالروز شهادت دخت مکرم رسول اعظم (ص) هیئتهای مذهبی به صورت دستجات عزاداری از مساجد حرکت کردند و در صحن اما مزاده  واجب التظیم شاهزاده محمد تجمع کردند حجت الاسلام ابوالفضل صابری اراکی با اشاره به منزلت حضرت صدیقه کبری از منظر قرآن افزود : امام باقر علیه السلام به جابر روایت کردند که: «... چون قیامت شود، جبرئیل ندا می دهد: خدیجه دختر خویلد کجاست؟ مریم دختر عمران، آسیه دختر مزاحم، ام کلثوم خوهر موسی کجایند؟ آنان از جای بر می خیزند... ای اهل محشر! امروز من کرامت را برای محمد و علی و حسن و حسین و فاطمه علیهم السلام قرار دادم. سرها را پایین بیاندازید و چشمها را فرو ببندید، چون فاطمه می خواهد به بهشت برود. سپس جبرئیل ناقه ای بهشتی می آورد و آن حضرت را به بهشت می برد و لیکن ایشان وقتی نزدیک بهشت می رسد درنگ می کند. خداوند می فرماید: درنگ شما برای چیست؟

وی با اشاره به نقش شهدا در پیروزی و استمرا جمهوری اسلامی  گفت : عشق به شهدا در قلوب مردم زادگاه امام خمینی وصف ناشدنی است و این عشق برگرفته از عنایت ویژه امام شهدا است.
صابری بیان داشت :شهدا پیرو ولایت فقیه و معمار کبیر انقلاب امام خمینی بودند و با لطف و عنایت در رکاب امام حسین زمانشان گام بر می داشتند.
وی بیان کرد: جامعه نیازمند تقویت روحیه گذشت و ایثار است و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موجب رشد روحی و معنوی و حل بسیاری از مشکلات در جامعه می شود.

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 721

بازدید های دیروز 624

بازدید های این هفته 4246

بازدید های این ماه 14665

مجموع بازدید ها 1221567