رئیس اداره تبلیغات اسلامی دلیجان گفت:دهه فجر نويد بهاري سرسبز و عطر آگين را به همه جهانيان داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزی، حجت الاسلام شاکری رئیس اداره تبلیغات اسلامی دلیجان در گفت و گو با رابط خبری اداره گفت : ايجاد حكومتي ديني و مستقل در ايران،ارائه و برداشتي نوين و تازه از اسلام ناب محمدي(ص)براي انسان هاي آزاده جهان از جمله دستاوردهاي مهم انقلاب اسلامي است.

وي افزود:امروز نيز موج بيداري اسلامي در منطقه با الگو قرار دادن انقلاب اسلامي ايران و يك همزاد پنداري در راستاي شكل گيري خاورميانه اي جديد با محوريت ايران اسلامي قرار دارد و اين مهم به بركت انقلاب اسلامي شكل گرفته است.

 حجت الاسلام شاکری عنوان کرد:دهه فجر دوراني است که گل نوشکفته انقلاب اسلامي که از مدتها پيش زمينه رشد آن فراهم شده بود شکوفا شده و نويد بهاري سرسبز و عطر آگين را به همه جهانيان داد.

وي در ادامه ابراز داشت :در اين دهه خونهاي بسياري ريخته شده وجوانهاي بسياري جان ومال خود را نثار انقلاب اسلامي کرده تا به جهانيان ثابت کنند که جوان ايراني داراي اصالت،غيرت ،مردانگي،عفت ،حياء و پاکدامني هستند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی دلیجان خاطرنشان کرد :کاري که امروز مابايد بکنيم اين است که رشادتها و از خودگذشتگي ها و جانفشاني هاي نسلهاي قبل را به جوانان و نسل امروزي انتقال دهيم و به آنها بفهمانيم که جوانان اول انقلاب چه کارهاب بزرگي کردند و انقلاب اسلامي را براي ابد در جهان بيمه کردند.

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 756

بازدید های دیروز 624

بازدید های این هفته 4281

بازدید های این ماه 14700

مجموع بازدید ها 1221602