به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام قربانپور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در جمع با شکوه مردم شازند که در راهپیمایی 22بهمن سال جاری حضور داشتندضمن تبریک ایام دهه فجر و تسلیت ایام فاطمیه گفت: افتخار به گذشته و امید به آینده شعاری است که این روزها در تمام محافل داخلی و خارجی زبانزد خاص و عام است ایرانیان بر خود می بالند که چهل سال عزت و سربلندی را داشته اند و کماکان به آینده نظام اسلامی  امید دارند و دشمنان نیز همیشه در صدد تضعیف نظام هستند.

وی  با تشریح افتخار به گذشته افزود: افتخار به گذشته معنای وسیعی را در دل خود گنجانده که به مواردی اشاره می کنم:

الف: افتخار به اصل انقلاب و حضور میلیونی مردم رمز پیروزی ما می باشد که در این چهل سال ادامه داشته و دارد و همیشه حضور مردم در صحنه ها از انتخابات ها گرفته تا راهپیمایی های میلیونی که خاری در چشم دشمنان بوده است.

ب: افتخار به گذشته داریم چرا که حکومت منفور پهلوی برای همیشه سرنگون شد و سرزمین ایران اسلامی از وجود کثیف این خاندان تطهیر شد.

ج:افتخار به گذشته داریم چراکه مردم سالاری دینی با مبنای ولایت فقیه و در  امتداد راه مهدویت تحقق یافت.

حجت الاسلام قربانپور در ادامه به شرح تفصیلی افتخار به گذشته پرداخت و ادامه داد:اصل نه شرقی و نه غربی استقلال کشور را رغم زد لذا جوانهای عزیز مخصوصا نسل سوم و چهارم انقلاب با نیم نگاهی به کشورهای همسایه از جمله مصر و عربستان سعودی  قدر این استقلال را بدانند .

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی تصریح کرد: ایثار و گذشت و روحیه انقلابی خاصه افتخار به شهدای انقلاب و دفاع مقدس و مدافعین حرم از افتخارات  ارزشمند این چهل سال است .

وی وحدت ملی و پیروی امت از امام خمینی رحمت الله علیه را از دیگر افتخارات این چهل سال دانست و تاکید کرد: افتخار به اصل ولایت فقیه و مرجعیت انقلابی و قانون اساسی و آراء 98/2مردم به نظام خود بیانگر بالندگی وغرور ایران اسلامی است.

حجت الاسلام قربانپور در جمع مردم شهیدپرور شازند که برای تجدید عهد و پیمان با ولایت در راهپیمایی 22بهمن 97حضور داشتند ابراز کرد :امید به آیند داریم و با این امید، راه پیشرفت مادی و معنوی و نشاط عمومی و رسیدن به قله های افتخار را با پیروی از  رهنمودهای مقام معظم رهبری سپری خواهیم کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی ادامه داد: امید به رویش های انقلاب اسلامی ،تحقق اسلام ناب و گسترش عدالت اسلامی از امیدهای قلبی مردم ایران اسلامی که با لطف و عنایت حق تعالی میسر خواهد شد .

وی در پایان  توطئه های دشمنان را بی اساس خواند و خاطرنشان کرد: امروزه چند کار بزرگ در پیش است از جمله  مقاومت بهمراه امام انقلاب ،بصیرت در برابر توطئه ها و وفا داری به نظام که همه و همه باید در کنار ولایت بمانیم تا ظهور منجی عالم بشریت نصیب و توشه راهمان گردد .

 

           

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 277

بازدید های دیروز 685

بازدید های این هفته 277

بازدید های این ماه 22121

مجموع بازدید ها 1166538