به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام قربانپور در جلسه شورای اقامه نماز این اداره کل ضمن تشکر و قدردانی از زحمات آقای وحید ضرغامی در راستای پیگیری مصوبات این ستاد گفت: نماز بخاطر پشتوانه عظيم معارف اسلامي از انسان‌های عادي ، الگوها و  نمونه‌های فضيلت، تقوا و شيفتگان كرامت انساني و ره يافتگان به شاخه طوبي تربيت می کند.

وی افزود: حضور در محضر خدا و انس با نماز انواع فضايل و كمالات را براي انسان مهيا می‌ کند كه نتايج ارزنده‌ی آن  بر تحکیم كانون خانواده در جامعه نيز بروز می‌یابد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با اشاره به  اینکه نماز حالت تسلیم و رضا به قضای الهی است و تکرار نماز که تمرین حالت تسلیم است باعث می‌شود که نمازگزار در پیشامدهای زندگی صبور باشد عنوان کرد: خداوند متعال در قرآن کریم می‌فرماید: «ان الصلوة تنهی عن الفحشاء و المنکر» به درستی که نماز انسان را از هرگونه آلودگی و انحرافات و گناه دور نگه می‌دارد

 حجت الاسلام  قربان پور تصریح کرد: نماز یکی از ارکان مهم دین و عبادتی بزرگ است و ضروری است که در نماز خواندن خشوع و خضوع رعایت شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: باید به عملکرد خود در ستاد اقامه نماز اداره کل  بنگریم که تا چه حدی موفق بودیم و توانسته ایم در راستای اجرای شیوه نامه های ابلاغی عملیاتی کار کرده ایم.

 گفتنی است در پایان این جلسه مقرر شد از خادمین نماز اداره کل ، روحانیون مستقر استان که مقاله شیوه های جذب به نماز را نوشته اند و به اداره کل ارسال کرده اند و فرزندان همکاران که فایل صوتی اقامه نماز مغرب را به واحد روابط عمومی فرستادند از این بزرگواران تا پایان سال تجلیل و قدردانی شود.

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 243

بازدید های دیروز 692

بازدید های این هفته 243

بازدید های این ماه 21179

مجموع بازدید ها 1333523