به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی حجت الاسلام داود چمانی معاون فرهنگی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در کارگاه آموزشی ویژه ائمه جماعات شهرستان اراک با موضوع بررسی تهدیدات فضای مجازی و راهکار مقابله با خطرات فضای مجازی که در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد گفت: این روز ها اکثر خانه های ما مهمان نخوانده  دائمی دارد که قصد ترک خانه ما را ندارد! مهمانی که هزینه بابتش پرداخت می کنیم و حتی اکثر مخاطبان برای چند ساعت طاقت دوری آن را ندارند.

وی افزود: سرگرمی خانواده ها و  استفاده  از اینترنت و نرم افزار های شبکه های اجتماعی  در راستای کار و تفریح باعث به وجود آمدن فرصت ها و تهدیداتی شده است که غفلت از آن خطرات جبران ناپذیری دارد.

معاون فرهنگی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی تصریح کرد: تکنولوژی های جدید در تلفن های همراه و حضور در شبکه های اجتماعی ارتباط اعضای خانواده، حتی همسران را به صورت مجازی درآورده و اولویت ها و هدف گذاری ها در میان خانواده ها دست خوش تغییرات شده است که نتیجه آن سردی بین روابط خانوادگی است.

حجت الاسلام چمانی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه روحانیون ائمه جماعات مساجد از محبوبیت خاصی در بین مردم و قشر جوان دارند تقاضا داریم تهدیدات فضای مجازی را در منابر و مجالس اطلاع رسانی کنند.

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 277

بازدید های دیروز 685

بازدید های این هفته 277

بازدید های این ماه 22121

مجموع بازدید ها 1166538