جلسه مدیران مدارس صدرای ولایت استان مرکزی در سالن جلسات اداره کل آموزش و پرورش با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، مدیرکل آموزش و پروش استان، رؤسای ادارات تبلیغات اسلامی و آموزش و پرورش شهرستانها و مدیران مدارس صدرای اراک، خمین، ساوه و محلات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام قربان پور مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در این جلسه گفت: در ایام پایانی سال و اوقات ارزشمند اعتکاف قرار داریم؛ لذا جا دارد از زحمات همکاران خدوم در مدارس صدرای ولایت استان تشکر و قدردانی کنم.

وی افزود: برای نزدیک شدن به برنامه های عملیاتی تعامل با یکدیگر در راستای رفع مشکلات و تقویت نقاط قوت راه را برای بسترسازی بهتر فراگیری علم و دانش عزایزان دانش آموز مدارس صدرا قطعا فراهم خواهد کرد.

حجت الاسلام قربانپور ادامه داد: هدف از تاسیس مدارس صدرای ولایت در نظام آموزشی تعلیم و تربیت نیروهای انسانی ارزشمند انقلابی متدین به آداب اسلامی است که در جامعه ضریب نفوذ ارزشی این قشر ملموس باشد تا جامعه را به سمت رشد و تعالی پیش ببرند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی تصریح کرد: کار تخصصی و تعهدی برای آینده دانش آموزان هدف کلان مدارس صدرای ولایت است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این مدارس در سال جاری با مشکلات اقتصادی و فضای آموزشی با مشکلاتی مواجه بودند که امیدواریم با فضل و عنایت الهی در سال آینده مشکلات را مرتفع کنیم.

در ادامه جلسه هر یک از مدیران مدارس صدرای ولایت و روسای مدارس شهرستانها و بعضی روسای  اداره تبلیغات اسلامی شهرستان های استان به بیان نقطه نظرات پیرامون محتوای آموزشی ،مشکلات ساختمانی و کمبود نیروی انسانی کادر و پیشنهادات تقویت نقاط قوت آموزشی پرداختند.

در پایان  آقای فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی با تاکید بر اثر گذاری مدارس صدرا در سطح استان و ضرورت همکاری متقابل قول مساعد دادند که در خصوص مکان مدارس صدرا و بهبود آموزشی  و نیروهای انسانی همکاری بیشتری صورت گیرد.

لازم به یادآوری است در این جلسه پیش بینی گردید که کمیته ای ویژه، متشکل از  نمایندگان آموزش و پرورش، اداره کل تبلیغات اسلامی و مدیران مدارس صدرا برای پیگیری امور مرتبط به طور مستمر جلساتی در محل مدارس صدرا برگزار گردد.

 

 

 

 

 

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 326

بازدید های دیروز 685

بازدید های این هفته 326

بازدید های این ماه 22170

مجموع بازدید ها 1166587