به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام صفر قربانپور در گفتگو با روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با استناد به بیت "از دست و زبان برآید   کز عهده شکرش بدر آید" گفت: اعتراف داریم که کوچکتر از آنیم که بتوانیم حق سپاس و شکر را ادا کنیم؛ اما قدردانی از فرصتهای بوجود آمده خود شکر دیگری است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی افزود: یکی از نعمتهای پرارزش و بسیار مؤثر الهی، آفرینش زمان و گردش ایام است که به بیان روایات بعنوان نفحات دهر و نسیم های رحمت حضرت حق تلقی شده است.

وی عنوان کرد: در انتهای سال جاری و ابتدای سال آینده حلول ماه رجب و نوروز باستانی است؛ یعنی فصل نیایش اهل دل و رویش طبیعت زندگی. بنابراین بهار نیایش در بهار نوروزی و ایام جشن های رجبیه و اعتکاف فرصت طلایی است که خداوند به بشر ارزانی داشته است.

حجت الاسلام قربانپور با توجه به قدردانی از نعمات الهی گفت: حلول این ایام قمری و شمسی هم زمینه ساز قدردانی از رویش و زنده شدن طبیعت عالم است در فرصت سفرها و عبرت از گردش ایام و هم بستر مناسبی است برای ادخال سرور به قلوب مؤمنین و هم فرصت مغتنمی است برای خلوت گزینی و خودسازی در اعتکاف مساجد خصوصا نسل جوان.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در پایان یادآور شد: رویش عشق و محبت به عبادت، لذت جویی و کامروایی از فیض وجود ادعیه و درخواست تحول حال در نوروز زندگی پرطراوت می توان در مقابل دنیای پرآشوب و اضطراب معرفی شده از جهان غرب، آرامش بخش دلها باشد و امید به نورانیت چشم و دل را بسیار کند.

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 321

بازدید های دیروز 685

بازدید های این هفته 321

بازدید های این ماه 22165

مجموع بازدید ها 1166582