رئیس اداره تبلیغات اسلامی دلیجان گفت:نماز بزرگترین عامل کاهش آسیبهای اجتماعی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت‌الاسلام علی شاکری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلیجان در گفتگو با روابط عمومی این اداره گفت: یکی از پایدارترین و قدیمی ترین تجلیات روح آدمی و یکی از اصیل ترین ابعاد وجود آدمی، حس نیایش و پرستش است.

وی افزود: نماز جماعت یک عبادت دسته جمعی است که مسلمانان در زمان و مکان واحد و به شکل واحد در صفوف منظم به امامت واحدی اقتدا می‌کنند و از این طریق تمرین رعایت نظم و آراستگی و نیز اطاعت از رهبری را می آموزندو علاوه بر آن، موجب وحدت و یکپارچگی مسلمانان می‌شود.

حجت الاسلام شاکری عنوان کرد: نماز ستون دین و مهمترین عامل و اصولی ترین روش تربیت در جلوگیری از انحرافات اخلاقی و موثرترین روش درمانی در اصلاح انحرافات و اختلافات رفتاری فرزندان است و بزرگترین عامل کاهش آسیبهای اجتماعی است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی دلیجان خاطرنشان کرد: هر چه رابطه ی ما با مادیات و دنیا بیشتر شده از آنطرف مشکلات و گرفتاری ها ما نیز بیشتر می شودو تنها راه خلاصی از این ورطه ی خود ساخته، توجه عمیق به معنویات و عوامل ذکر و یاد خداست چرا که تنها با یاد خدا دل ها آرام گرفته و جامعه بشری به سمت کمال به حرکت در خواهد آمد.

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 392

بازدید های دیروز 574

بازدید های این هفته 1566

بازدید های این ماه 13655

مجموع بازدید ها 1202577