به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی حجت الاسلام قربانپور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در حاشیه زیارت قبور شهدای شهرستان اراک در گفتگویی گفتبه مصداق آیه شریفه «ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون»، شهدا زنده‌اند و در پیشگاه ربوبی حق، عزیز بوده و والاترین جایگاه را در آیینه زمان و مکان دارند.

وی افزودما با ادامه راه شهدا، بار دیگر بر این عهد استوار هستیم تا به برکت خون آن عزیزان و ارزش‌های ایثار و شهادت، از حقانیت دینی و مردمی نظام مقدس جمهوری اسلامی صیانت نموده و راه روشن آنان را تداوم بخشیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی  با بیان این که امروز جامعه اسلامی مدیون ایثار و فداکاری خون پاک شهدا است تصریح کرد: وظیفه مردم و مسئولان تقویت جایگاه خانواده شهدا و تجدید بیعت و ادامه راه شهدا و دفاع از ارزش ها است که باید سرلوحه کار ها قرار گیرد.

 حجت الاسلام قربانپور با بیان اینکه امروز ایران اسلامی در سایه خون پاک شهدا دارای یک جایگاه و عزت و عظمت جهانی است خاطرنشان کرد: شهدا مظهر هدف، تلاش و تداوم هستند‌ و‌ ‌انقلاب، اسلام، قرآن، استقلال، آبرو‌ و حیثیت را از برکت خون پاک شهدای عزیزمان داریم.

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 299

بازدید های دیروز 685

بازدید های این هفته 299

بازدید های این ماه 22143

مجموع بازدید ها 1166560