به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان استان مرکزی، حجت‌الاسلام صفر قربان‌پور، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در گردهمایی روحانیون، هیئات مذهبی و مداحان اراک که در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی استان برگزار شد با اشاره به روز بزرگداشت شهدا، گفت: دشمن مبانی مخالفت با جمهوری اسلامی را در دستور کار قرار داد، متاسفانه برخی افراد مشکلات را به اصل دین گره می‌زنند. مبانی اعتقادی و کارآمدی دین از ابتدای نزول وحی تا کنون وجود داشته است؛ باید مطمئن بود که حاکمیت دینی و نظام اسلامی بی بدیل است، دشمنی همچون ترامپ مجبور است با حاکمیت اسلامی ایران مقابله کند.

وی با بیان اینکه دور کردن مردم ایران از اعتقادات دینی حمله و توطئه دشمن است، تأکید کرد: امروز دشمن به دنبال تعطیل کردن آرمان‌های شهداست اما هیچگاه به اهداف خود نمی‌رسند. ما در نظام جمهوری اسلامی پیرو ارزش‌های شهدا و ولایت فقیه هستیم. شما روحانیون در سخنرانی‌های خود نسبت به تشریح آرمان‌های شهدا اهتمام داشته باشید ‌و از توطئه‌ها و برنامه‌ریزی دشمن غافل نباشید چراکه تضمین زندگی ما شهدا هستند.

حجت الاسلام قربان‌پور با اشاره به اعتکاف ماه رجب خاطرنشان کرد: با وجود اینکه امسال اعتکاف در آغازین روزهای سال نو قرار دارد اما تاکنون بیش از ۹ هزار نفر ثبت‌نام کرده‌اند که باید از این فرصت برای برنامه‌ریزی اصولی استفاده کرد.

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 326

بازدید های دیروز 685

بازدید های این هفته 326

بازدید های این ماه 22170

مجموع بازدید ها 1166587