به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی،حجت الاسلام قربانپور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی به مناسبت فرا رسیدن 12فروردین، در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل گفت: 12فروردین یوم الله بزرگ پذیرش حداکثری جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: خرسیدیم از اینکه با بهره مندی از الطاف خفیه و جلیه پروردگار عالم در دوره ای زندگی می کنیم که حاکمیت دینی در جغرافیای ایران اسلامی شکل نظام مردم سالاری دینی پیدا کرده است و از آغاز ظهور و بروز این حاکمیت تا کنون چهل سال با همه فراز و نشیب ها می گذرد.

حجت الاسلام قربانپور ادامه داد: آنچه مهم است استمرار نظام مردم سالاری دینی در قالب جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد می باشد که با درایت بیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی رحمت الله علیه در آغازین سال استمرار حکومت مستقل دینی آنرا به رای گذاشت و با پذیرش بیش از 92درصدی مردم مواجه شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی تصریح کرد: در تاریخ انقلاب اسلامی روز 12فروردین بعنوان یک روز تاریخ ساز و یوم الله با برکت با حضور حداکثری مردم در حافظه ما ثبت گردید.

وی با اشاره به اینکه 12فروردین روز تثبیت و پذیرش حداکثری نظام اسلامی است و باید شاکر این نعمت الهی باشیم خاطرنشان کرد: آنچه امروزه وظیفه را سنگین می کند حفظ این حاکمیت با روحیه انقلابی است و این موضوع اختصاص به قشر خاصی ندارد گرچه وظیفه جوانمردان امروزی که سلف صالح می باشند  بیشتر می باشد.

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 168

بازدید های دیروز 574

بازدید های این هفته 1342

بازدید های این ماه 13431

مجموع بازدید ها 1202353