به گزارش روابط عمومی اداه کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی ،حجت الاسلام قربانپور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با حجت الاسلام سید رضا میرهاشمی مسئول نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار حجت الاسلام قربانپور ضمن تشکر و قدردانی از زحمات هلال احمر استان گفت: همدردی  و امداد رسانی مردم ایران اسلامی در اتفاقات همچون سیل و زلزله به مناطق آسیب زده ستودنی است و این جای بسی شکر دارد.

وی افزود: مسئولان لشکری و کشوری  و ستاد های مردمی در کنار یگدیگر فقط به خاطر نجات جان آدمی برای و مساعدت و گره گشایی از مصیبت دیدگان و خسارت دیدگان تلاش شبانه روزی دارد چه بساگزارشات رسانه ملی هم موید این موضوع می باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در پایان خاطرنشان کرد: این چنین اتفاقات در کشور ما  و حتی کره خاکی این مطلب را متذکر می شود که قدرت لایزال الهی بر هیچ کس پوشیده نیست و ما در برابر آن تسلیم و شکرگزار هستیم نکته دوم باید نقاط ضعف ها را برطرف کنیم و همیشه آماده تر از گذشته برای رویایی با اتفاقات و بلایای طبیعی باشیم.

گفتنی است در این دیدار حجت الاسلام سید رضا میرهاشمی مسئول نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان گزارشی از نحوه جمع آوری کمک های مردمی و برنامه ریزی های صورت گرفته ارائه نمودند. 

 

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 168

بازدید های دیروز 574

بازدید های این هفته 1342

بازدید های این ماه 13431

مجموع بازدید ها 1202353