به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام قربانپور در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل گفت: سال 1398 با آغاز بارش رحمت الهی همراه بود و بهار طبیعت همزمان با بهار نیایش و ماه پرفضیلت رجب المرجب و بدنبال، ماههای پر برکت شعبان و رمضان با نزول باران خیلی ها را غافلگیر کرد و بسیاری را از غفلت بیست ساله بیدار نمود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی افزود: رهبری حکیمانه رهبر اندیشمند انقلاب اسلامی که از ابتدای قبول این مسئولیت خطیر، با بهترین روش و منش با نگاه به درون و بیرون کشور عالی ترین و عملیاتی ترین رهنمودها را ارائه فرمودند و در سال 1398 نیز با درایت فوق العاده مثال زدنی و با توجه به شیطنت های شیطان بزرگ آمریکا و با امید به آینده روشن در گام دوم انقلاب اسلامی امسال را با عنوان رونق تولید بعنوان زیر بنای رشد و فعالیت اقتصادی اعلام کردند.

وی عنوان کرد: در جهت تحقق فرامین رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به نظر میرسد حداقل سه عنصر عزم ملی، برنامه تدوینی و زیرساخت مناسب که با اقتدار باید در کنار یکدیگر قرار گیرند تا رونق تولید تحقق پیدا کند.

حجت الاسلام قربانپور اولین عنصر را عزم و اداره ملی دانست و گفت: همه کسور اعم از مدیران اجرایی، قضایی و در کنار همه آنها آحاد مردم باید به این موضوع نگاه ویژه و اراده ای مستحکم داشته باشند و بخواهند که تولید با کیفیت عالی بوجود آید و رشد پیدا کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی به برنامه تدوینی که دومین عنصر رونق تولید می باشد اشاره کرد و گفت: برنامه زمان بندی شده کوتاه مدت و بلند مدت دقیقا هدف گذاری و هزینه های لازم اجرای آن را با تعیین اولویت ها شود و باید به این مطلب نگریست و اقدام لازم را بعمل آورد.

وی در پایان به سومین عنصر لازم و بسیار مهم آماده سازی زیرساخت ها برای تحقق رونق تولید اشاره کرد و گفت: زیرساختهای تهیه مواد اولیه، سازه های مؤثر تولیدات و واگذاری زمین های مناسب جهت احداث بنا و اعتبارات مؤثر خارج کردن کارخانجات از رکود، تربیت نیروی انسانی و بساری از امور دیگر که انشاءالله امید است با همت عالی دولت و مردم شعار با ارزش اعلام شده امسال اجرایی گردد.

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 168

بازدید های دیروز 574

بازدید های این هفته 1342

بازدید های این ماه 13431

مجموع بازدید ها 1202353