به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی،حجت الاسلام قربانپور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی  به مناسبت میلاد با سعادت حضرت سید الشهدا امام حسین علیه السلام  و روز پاسدار  با حجت الاسلام والمسلمین رضوی راد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی دیدار کرد.

وی گفت:  پاسداران انقلاب اسلامی با الگوگیری  از امام  حسین  علیه السلام همیشه در راه اسلام پیش قدم بوده اند که بر هیچ کس پوشیده نیست.

حجت الاسلام قربانپور اظهار کرد: امداد رسانی نیروه های لشکری و کشوری  از جمله سپاه پاسداران به سیل زدگان شمال و غرب کشور ستودنی است و مردم و مسئولان قدردان این حرکت جهادی هستند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با اشاره به یاوه گویی اخیر ترامپ نسبت به سپاه پاسداران بیان کرد: این یاوه گویی ها و نسبت های ناروا در شان فرزندان ایران زمین نیست بلکه ترامپ با این کار در این شرایط که مردم ایران به عینه می بینند که سپاه ناجی و کمک حال سیل زدگان است چهره منفور خود را به اثبات رساند.

حجت الاسلام قربانپور ادامه داد: سپاه پاسداران از بدو تاسیس تاکنون در تمامی عرصه ها خاری در چشم دشمنان بوده و هست و انشاالله روز به روز شاهد رشد و شکوفایی این عزیزان در تمامی جبهه های فرهنگی ،اجتماعی و علمی نیز خواهیم بود.

گفتنی است در این دیدار حجت الاسلام داود چمانی معاون فرهنگی و حجت الاسلام محمد فراهانی کارشناس روابط عمومی اداره کل نیز حضور داشتند.

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 171

بازدید های دیروز 574

بازدید های این هفته 1345

بازدید های این ماه 13434

مجموع بازدید ها 1202356