مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با بیان اینکه جشن‌های بزرگ اعیاد شعبانیه استان مرکزی با رویکرد مردم‌محور اجرا می‌شود گفت: استان مرکزی برای برگزاری باشکوه جشن میلاد امام عصر(عج) آماده می‌شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت‌الاسلام قربانپور با اشاره به برگزاری ویژه برنامه‌های اعیاد شعبانیه اظهار داشت: به مناسبت فرا رسیدن ماه پر برکت شعبان و میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل‌العباس(ع)، امام زین‌العابدین(ع)، حضرت علی‌اکبر(ع) و حضرت قائم(عج) ویژه‌برنامه‌هایی در مساجد استان مرکزی برگزار می‌شود.

وی افزود: در نیمه شعبان هم همراه با حرکت عمومی مردم برگزاری جشن‌ها و ویژه‌برنامه‌هایی در مساجد با نام امام زمان(عج) انجام می‌شود و در سطح شهر هم با مشارکت مردم، دستگاه‌های اداری و غیراداری جشن‌ها و برپایی ایستگاه‌های صلواتی را داریم اما با توجه به وضعیت مردم مناطق سیل‌زده و کمک‌رسانی به آنها این امر مهم است که مردم کمک‌های نقدی و غیرنقدی به مردم سیل‌زده داشته باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی ادامه داد: اصل جشن میلاد امام زمان(عج) با عنوان جشن امید آینده صلح در همه عالم و گسترش عدالت است که با توجه به دنیای ظلم کنونی باید زمینه عدالت‌گستری مورد توجه بیشتری قرار گیرد که سخنرانان مساجد هم تاکید به این نکته دارند.

حجت الاسلام قربان‌پور خاطرنشان کرد: بر مبنای شرایط گسترش تمدن‌سازی براساس بیانیه گام دوم رهبری تلاش می‌کنیم این امر مهم در استان و سطح کشور انجام شود، با این امید که در جمهوری اسلامی به عنوان الگوی موفق عدالت‌مدار حاکمیت دینی تشیعی یک الگوی جدید برای عالمیان در مقابل آمریکا ارائه شود.

وی ادامه داد: توجه به این نکته مهم است که اکنون صلیب‌ سرخ جهانی که وظیفه بین‌المللی آن حمایت از آسیب‌دیدگان است حکومت‌های استکباری از جمله آمریکا جلوی کمک‌رسانی و پرداختن به وظیفه مهم بین‌المللی آن را گرفتند و تحریم کردند اما در دنیا علی‌رغم اینکه ادعای صلح، عدالت و حرف‌های انسان‌دوستانه می‌زنند اما اکنون بر خلاف آن عمل می‌کنند که در راستای ظلم و حمایت از دنیای تروریستی که محل تقویت آنها است قدم برمی‌دارند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: آنچه که حقیقت ناب دینی است در معیارهای ارزشی باید بر اسلام و جهان تشیع پیدا کرد و باید حاکمیت دینی را در جمهوری اسلامی به عنوان محور شایسته به جهان معرفی کنیم.

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 171

بازدید های دیروز 574

بازدید های این هفته 1345

بازدید های این ماه 13434

مجموع بازدید ها 1202356