به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام قربانپور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی به مناسبت میلاد با سعادت علمدار کربلا منیر قمربنی هاشم حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و گرامیداشت روز جانباز با آقای بهادری جانباز جنگ تحمیلی شاغل در سرپرستی شعب بانکی ملی استان مرکزی دیدار کرد.

وی در این دیدار گفت: یکی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران احترام به جانبازان عزیز و نام گذاری روز جانباز همزمان با ولادت حضرت عباس  علیه الاسلم در تقویم رسمی می باشد که بسی جای شکرگزاری دارد.

حجت الاسلام قربانپور اظهار داشت: جانبازان عزیز ما همیشه با این کلام طی طریق و ادامه زندگی دارند که ما برای رضای خدا و حمایت از امام راحل (ره) و میهن  اسلامی پا به جبهه های حق علیه باطل گذاشتیم و ای کاش شهادت در راه خدا نصیب و روزیمان می شد که این سخنان گوهربار پیام های معنوی برای نسل جوان و آیندگان ما دارد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی ابراز کرد: اجر و مزد شهدا و جانبازان و رزمندگان نزد خداوند متعال محفوظ است و ما همیشه غبطه این بزرگواران را داشته و داریم.

وی با بیان اینکه جانبازان  فرهنگ ایثار و شهادت را به ما آموختند ادامه داد: فرزندان ایران اسلامی در دفاع از تمامیت ارضی و پایبندی به آرمانهای حضرت امام با اهدا اعضای خود به دشمنان نظام به ویژه استکبار جهانی هشدار دادند که ما برای میهن عزیزمان حاضریم جان مان را هم فدا کنیم  لذا دست از پا خطا کنید به اذن رهبرعزیزمان بار دیگر در خط مقدم جبهه ها حاضریم.

گفتنی است در این دیدار حجت الاسلام داود چمانی معاون فرهنگی و حجت الاسلام محمد فراهانی کارشناس روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل تبلیغات اسلامی، کریمی معاون امور شعب بانک ملی استان و شکیب نیا مدیر روابط عمومی بانک ملی استان مرکزی نیز حضور داشتند.

 

 

 
 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 213

بازدید های دیروز 574

بازدید های این هفته 1387

بازدید های این ماه 13476

مجموع بازدید ها 1202398