به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی ،حجه الاسلام فیروزجائی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کمیجان با اعلام این خبرگفت: ستاد مردمی کمک به سیل زدگان در شهرستان کمیجان تشکیل شد.

در ابتدای جلسه رئیس اداره تبلیغات اسلمی شهرستان کمیجان ضمن خیر مقدم به حاضرین وتبریک اعیاد شعبانیه در خصوص جمع اوری کمک برای سیل زدگان توسط مردم شهرستان کمیجان گزارشی را ارائه کرد.

حجت الاسلام فیروزجائی تصریح کرد: دین مقدس اسلام یک دین کامل و فطری و الهی است و در فرهنگ اسلامی رفع نیاز و مشکلات و گرفتاری مردم یکی از برنامه های بنیادی و اساسی است.

حجت الاسلام تاج آبادی مسئول ستاد مردمی کمک به سیل زدگان استان مرکزی گزارشی از  کمک رسانی مردم استان به سیل زدگان را بیان کرد .

وی در ادامه در مورد فعالیت ستاد مردمی استان در امور فرهنگی و عمرانی گفت :ستاد از سال 91 در استان فعالیت های خود را آغاز کرده و در هرجا که نیاز باشد حضور پیدا می کند.

در ادامه این جلسه هریک از حاضرین پیشنهاداتی را در ابطه با جمع آوری کمک به سیل زدگان را بیان کردند ومقرر شد در هفته آینده مسئولین استانی با حضور در شهرستان کمیته های ستاد را تشکیل و فعالیت ستاد بصورت رسمی در شهرستان آغاز شود .

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کمیجان در پایان این جلسه ضمن قدر دانی از حضور اعضاء گفت: در شهرستان کمیجان 4 جلسه با حضور هیئات مذهبی، قرآنی ، اصناف ، مداحان جهت کمک به هموطنان سیل زده تشکیل شد واقلام جمع اوری شده تحویل استان گردید.

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 174

بازدید های دیروز 574

بازدید های این هفته 1348

بازدید های این ماه 13437

مجموع بازدید ها 1202359