به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی ،حجه الاسلام حسن کریمی ، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آشتیان با اعلام این خبرگفت: برگزاری جلسه هماهنگی  ستاد مردمی کمک به سیل زدگان در شهرستان آشتیان با حضور حجه الاسلام تاج آبادی ،رئیس اداره ،روحانیون ،مداحان ومسئولین هیئات مذهبی  وخیرین در محل اداره تبلیغات اسلامی آشتیان برگزار شد .

حجت الاسلام تاج آبادی مسئول ستاد مردمی کمک به سیل زدگان استان مرکزیضمن ارائه  گزارشی از  کمک رسانی مردم استان به سیل زدگاندر مورد فعالیت ستاد مردمی استان در امور فرهنگی و عمرانی گفت :ستاد از سال 91 در استان فعالیت های خود را آغاز کرده و در هرجا که نیاز باشد حضور پیدا می کند.

در ادامه این جلسه هریک از حاضرین پیشنهاداتی را در ابطه با جمع آوری کمک به سیل زدگان را بیان کردند ومقرر شد در هفته آینده مسئولین استانی با حضور در شهرستان کمیته های ستاد را تشکیل و فعالیت ستاد بصورت رسمی در شهرستان آغاز شود .

در ابتدای جلسه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آشتیان ضمن خیر مقدم به حاضرین وتبریک اعیاد شعبانیه در خصوص جمع اوری کمک برای سیل زدگان توسط مردم شهرستان  گزارشی را ارائه کرد.

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 196

بازدید های دیروز 574

بازدید های این هفته 1370

بازدید های این ماه 13459

مجموع بازدید ها 1202381