به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی،حجت الاسلام دانشی مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی با حجت الاسلام قربان پور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار حجت الاسلام قربان پور ضمن تبریک انتصاب و ابراز خرسندی از این دیدار گفت: تعامل و هم افزایی  در اجرای  مشترک برنامه های فرهنگی و قرآنی در سطح استان می تواند نشاط اجتماعی را در سطح جامعه توسعه دهد.

وی افزود:تبین بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری یکی از برنامه های اولویت دار اداره کل تبلیغات اسلامی استان است که از تمامی ظرفیت ها برای همگانی شدن این بیانیه پرخیربرکت استفاده خواهیم کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با اشاره  به حضور جهادی و خودجوش طلاب و  روحانیون ایران اسلامی در راستای امداد رسانی به مردم سیل زده میهن اسلامی خاطرنشان کرد: اراده و همت این عزیزان ستودنی است لذا امیدواریم چنین حرکت عظیم جهادی نیز در تبیین بیانیه گام دوم انقلام اسلامی نیز صورت گیرد تا در جای جای میهن اسلامی مردم عزیز از متن و اهداف این بیانیه مطلع باشند.

گفتنی در این دیدار حجت الاسلام دانشی مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی از برنامه ها و اهداف آن اداره کل در سال 98 گزارشی را ارائه کرد و درخصوص برنامه جز خوانی قرآن کریم با همکاری مشترک دستگاه های فرهنگی پیشنهاداتی ارائه کردند..

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 729

بازدید های دیروز 624

بازدید های این هفته 4254

بازدید های این ماه 14673

مجموع بازدید ها 1221575