به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام داوود چمانی معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در همایش روحانیون مستقر و هجرت استان مرکزی که در سالن همایش این اداره کل برگزار شد ضمن خیر مقدم و تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به روحانیون مستقر و هجرت استان که در جای جای استان مرکزی برای تبلیغ و ترویج معارف اسلامی گام برمی دارند گفت: ماه مبارک رمضان فرصتی طلایی برای تزکیه نفس و ترویج دین مبین اسلام، گسترش فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر و نهایتا تبیین گام دوم انقلاب برای عامه مردم است.

وی افزود: ما دو منبع عظیم قرآن و عترت را در اختیار داریم لذا می توانیم از این 2 منبع برای پاسخ گویی به شبهات دینی و تبلیغ دین مبین اسلام و تحقق اسلام ناب بهره لازم را داشته باشیم.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی اظهار داشت: تبیین گام دوم انقلاب برای عامه مردم و همگانی کردن آن از وظایف روحانیون می باشد که امیدوارم روحانیون مستقر که در خط مقدم جبهه فرهنگی و تبلیغی قرار دارند به این مهم بیشتر توجه داشته باشند.

حجت الاسلام چمانی در پایان خاطرنشان کرد: تبیین گام دوم انقلاب یعنی تحقق اسلام ناب که از موضوعات مهم نظام اسلامی است. در بیانیه مقام معظم رهبری نکاتی بیان شده است که قابل توجه و قابل تأمل می باشد و همه نیروهای وفادار به نظام اسلامی باید بند بند این بیانیه را مورد دقت و مطالعه قرار دهند.

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 725

بازدید های دیروز 624

بازدید های این هفته 4250

بازدید های این ماه 14669

مجموع بازدید ها 1221571