به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام صفر قربان پور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در جلسه گردهمایی رؤسای ادارات تبلیغات اسلامی استان مرکزی که در سالن جلسان این اداره کل برگزار شد ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: تشریح و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب که توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شده، رسالت اصلی روحانیون در ماه مبارک رمضان است.

وی افزود: تبیین بندهای مختلف بیانیه گام دوم انقلاب از سوی جامعه روحانیت در ماه مبارک رمضان برنامه سراسری سازمان تبلیغات اسلامی است که باید در استان مرکزی نیز به بهترین شکل ممکن اجرایی شود.

حجت الاسلام قربانپور ادامه داد: تمامی روحانیون و مبلغان دینی به خصوص افرادی که در ماه مبارک رمضان به مساجد نقاط مختلف استان اعزام می شوند باید بیانیه گام دوم را به خوبی مطالعه کرده و برای مردم و به خصوص قشر جوان تشریح کنند. 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی اظهار داشت: نقش روحانیت در اجرای بندهای بیانیه گام دوم به خصوص در بخش های اعتقادی، فرهنگی، تبیین فرهنگ کار و تلاش و مباحث اخلاقی بی بدیل است که باید به خوبی برای مردم تبیین شود.

وی بیان کرد: طرح نا امید کردن جوانان و نوجوانان ایران اسلامی مهمترین هدف دشمنان در سال های گذشته و امسال است که جامعه روحانیت وظیفه دارد از ظرفیت خود در راستای مقابله با توطئه های دشمنان و ایجاد نشاط و امید در جامعه استفاده کند.

حجت الاسلام قربانپور ادامه داد: مستند کردن بیانیه گام دوم با آیات کلام الله مجید و همچنین روایات و احادیت ائمه اطهار(ع) از دیگر وظایف مبلغان دینی در ماه مبارک رمضان است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در پایان خاطرنشان کرد: گام دوم انقلاب با مهندسی، برنامه ریزی و تقسیم و توزیع نقش اثرگذار روحانیت در صحنه، و همچنین یک برنامه حساب شده بین نظام و حوزه های علمیه و جامعه روحانیت محقق می شود، بنابراین جامعه روحانیت باید نسبت به نقش سازنده خود در این امیر خطیر آگاهی داشته باشد.

 

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 773

بازدید های دیروز 624

بازدید های این هفته 4298

بازدید های این ماه 14717

مجموع بازدید ها 1221619