مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: روحانیون در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بصورت جبهه ای و انقلابی عملیات کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام قربانپور در حاشیه همایش های تبیین گام دوم انقلاب اسلامی گفت: فضای معنوی ماه مبارک رمضان در سال جاری بهترین فرصت برای گسترش دیدگاه و نظریه تمدن سازی اسلامی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی افزود: در رمضان 1440 نیروهای انقلابی بویژه روحانیون و مبلغین باید حالت جبهه ای و تهاجمی داشته باشند و در این ایام از عنصر زمانی، مخاطب میدانی، شرایط و وضعیت محبوبیت ایجاد شده باید بهترین بهره را ببرند.

وی عنوان کرد: تقویت باورهای دینی و ایجاد روحیه انقلابی و دمیدن امید به آینده در دل جوانان و مردم وفادار به انقلاب اسلامی با نگاه خنثی سازی توطئه ها و نقشه های دشمن که به هیچ مبنای حقوقی و ارزشی پای بند نیست.

حجت الاسلام قربانپور اظهار داشت: توجه مبلغین به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بسیار حائز اهمیت است و باید بدان توجه شود. اصل متن بیانیه باید جزء به جزء تشریح و تبیین گردد و مفصل درباره آن توضیح داده شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: فرامتن و اهداف کلی بیانیه هدف کلان را نشان میدهد و از جمله اصل دوام روحیه انقلابی و تمدن سازی اسلامی است.

وی در پایان اذعان داشت: مهم، اجرا و پیامد بیانیه گام دوم است که ضرورتاً باید حالت مطالبه گری بویژه در جوانان بوجود آید تا همگان خاصه مسئولین گرامی در اجرای بیانیه در ابعاد گوناگون اقدام انقلابی نمایند.

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 750

بازدید های دیروز 624

بازدید های این هفته 4275

بازدید های این ماه 14694

مجموع بازدید ها 1221596