به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام صفر قربان پور مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در جلسه کارگروه ارتقاء سواد رسانه با رویکرد دینی  این اداره کل با اشاره به اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای برای خانواده ها و اقشار جامعه ، تصریح کرد: خانواده ها ازتعطیلات تابستان نهایت بهرمندی را در راستای ارتقا سوادرسانه ای داشته باشند.

وی  با بیان اینکه  فردی که  وارد استخر شنا می شود حتما باید دوره شنا و مهارت های آن را یاد بگیرد تا جان خود را ازدست ندهد گفت: امروزه حضور جوانان در فضای مجازی خطرات جدی دارد که باید برای این حضور فکر اساسی کرد تا در اقیانوس عظیم این فضای بی کران اغفال و گرفتار و نهایتا غرق نشوند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی  ادامه داد: کارشناسان بر این عقیده باور دارند که فضای مجازی هم تهدید است و هم فرصت اما باید سواد رسانه ای داشته باشیم که تهدیدات را از فرصت ها شناسایی کنیم .

حجت الاسلام قربان پوربا اشاره اینکه تخریب اعتقادات و باورهای ارزشی جوانان ایرانی و ایجاد فاصله با ارزشهای اسلامی یکی از اهداف شوم دشمنان است  بیان داشت : خانواده ها و جوانان عزیز بدانند که دشمنان نظام با ایجاد شبهه، اعتقادات را، با گسترش کانال های مستهجن بنیان خانواده ها را هدف قرار داده ند که این مساله بسیار برای آنها مهم است تا بتوانند به نتیجه و اهداف خودشان که همان دین گریزی و افزایش طلاق و آسیب های اجتماعی است دست یابند.

وی در پایان ضمن تاکید بر آموزش نیروهای موثر در فضای دینی خاطرنشان کرد: اساتید حوزه و دانشگاه ، کارشناسان فرهنگی ،اجتماعی با تدوین محتوای دینی ونشر و تبلیغ آن، خلاء های موجود را پر کنند تا فرصت تخریب در فضای مجازی به جبهه ضد فرهنگ اصیل اسلامی داده نشود. 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 413

بازدید های دیروز 574

بازدید های این هفته 1587

بازدید های این ماه 13676

مجموع بازدید ها 1202598