مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: مشارکت مردمی در زمان وقوع بحران بزرگترین سرمایه است و باید ظرفیت های مردمی به صورت هدفمند در این راستا ساماندهی و هدایتگری شود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام صفر قربانپور در نشست هماهنگی اعضای ستاد مردمی مدیریت بحران خمین، گفت: حضور مردم در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی اهمیت و تاثیر مشارکت مردم برای کسب موفقیت را اثبات کرده است و این همراهی ظرفیت خوبی برای کمک رسانی در زمان بحران است.
وی با بیان اینکه این ستاد تعارضی با مدیریت بحران ندارد، افزود: ستاد مردمی مدیریت بحران بخشی از مجموعه دولتی مدیریت بحران کشور است و در این ستاد مردمی در کنار دولت برای کمک رسانی فعالیت می کند.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی اظهار داشت: در جریان بحران سیلاب امسال در چند استان کشور مساجد همراه با کسبه برای کمک رسانی پیشرو بودند و قبل از اعلام پویش ملی «هر مسجد یک خانه» در راستای خدمت به مردم سیل‌زده گام برداشتند.
حجت الاسلام قربانپور گفت: برخی از روحانیان، هیات امنا، خیران و نمازگزاران مساجد با تشکیل ستاد مردمی در مناطق سیل‌زده نسبت به ارایه خدمت و کمک به مردم این مناطق گام برداشتند.
وی تاکید کرد: مشارکت مساجد در کمک به هموطنان در مناطق سیل‌زده جمع‌آوری کمک‌های مردمی و تامین نیازهای ضروری مردم این منطقه بود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در پایان اذعان داشت: به منظور ساخت منازل آسیب دیده سیل زده گان دربرخی از مساجد کمک های مردمی جمع‌آوری می شود.

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 387

بازدید های دیروز 574

بازدید های این هفته 1561

بازدید های این ماه 13650

مجموع بازدید ها 1202572