به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام قربانپور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی  در دیدار با خانواده های محروم و تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی رحمت الله  علیه که با عنوان طرح مفتاح الجنّه کمیته امداد استان صورت گرفت گفت: دستگیری از محرومین و نیازمندان اجر و ثواب خاص خودش را دارد که جز خداوند متعال کسی قادر نستت اجر و مزد آن را بپردازد.

وی افزود: یکی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تاسیس نهاد حمایتی کمیته امداد حضرت امام رحمت الله علیه است که خدمات رسانی این مجموعه بسیار عظیم در حوزه  حمایتی از جمله تحصیل ،درمان و تهیه جهزیه و ... برای اقشار نیازمند جامعه بی نظیر است و باید قدردان زحمات این بزرگواران باشیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی عنوان کرد: شهید رجایی رحمت الله علیه در مدت کوتاه خدمت به نظام توانستند طرحی را به یادگار به ثبت و مرحله عملیاتی برسانند که تاکنون این طرح استمرار دارد لذا مسئولان با الگو قرار دادن این چنین طرح هایی  سعی کنند هم آبروی نظام را حفظ کنند و هم برای به داد محرومان مستضعفان برسند.

گفتنی است این دیدار با هماهنگی روابط عمومی کمیته اماد حضرت امام خمینی و اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی صورت گرفت و آقای عدالت بهرامی قائم مقام کمیته امداد استان و حجت الاسلام داود چمانی معاون فرهنگی و حجت الاسلام محمد فراهانی روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی نیز حضور داشتند.

 

 

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 531

بازدید های دیروز 660

بازدید های این هفته 2279

بازدید های این ماه 10193

مجموع بازدید ها 1236461