به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، مراسم تشییع و دفن شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس در شهر جدید امیرکبیر اراک با حضور مسئولین استان و شهرستانی و مردم برگزار گردید.

حجت الاسلام قربانپور در این مراسم با اشاره به پیام های شهدا به عالم بشریت گفت: پیام شهید وفاداری و مقاومت در راه استقرار دین خدا در زمین است. به بیان قرآن کریم شهید با تمام وجودش وفای به عهد کرده و سرش را به فرمان ولی فقیه در عصر کنونی در راه خداد داد تا نشان دهد به عهدش با تمام بصیرت وفاداری کرده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی افزود: شهداء به همگان اعلام میکنند تا شما در این مسیر ثابت قدم و استوار بمانید و اگر میخواهید حاکمیت و عدالت الهی را با جان و دل لمس کنید باید استقامت داشته باشید.

وی عنوان کرد: تشییع شهید گمنام پس از حدود 30 سال از ایام شهادت این شهید پیوند عمیق مردم و امام را میرساند که با واسطه فیض شهید حاصل شد و خنثی کننده توطئه های دشمنان است.

حجت الاسلام قربانپور اظهار داشت: پیام شهید پیام هشدار به اجانب و شجاعت در برابر استکبار جهانی است، نشان این پیام هم ساقط کردن پهپاد آمریکایی از یک طرف و ناکارآمد کردن تحریمها از طرف دیگر در برابر دشمنان و بدخواهان است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی ادامه داد: پیام شهدا هشدار به همه کسانی است که در داخل کشور قصد توطئه دارند و هنجار شکنی میکنند و در شرایط سخت اقتصادی به کمک دشمن میروند؛ مدیران و کارگزاران نظام باید ذائقه مردم را به عدالت شیرین کنند تا مقاومت و شجاعت مردم را بهتر همراه داشته باشند.

وی ادامه داد: پیام شهید پیام تجلیل و عزت است. شهید مدافع ارزشهای اسلامی و حدود الهی است و نگاه به شهدا تنها دفن استخوانهای از جبهه برگشته نیست بلکه نگاه به انسانهای ماجور و ماذون از جانب خداست.

حجت الاسلام قربانپور درپایان خاطرنشان کرد: شهید به وجه الله نظر میکند و نظاره گر تمام اعمال و رفتار مردم جامعه است و پیامش پیام شان و عزت اسلمی است که همگان باید از ارزشهای دینی و مکتبی بویژه حجاب و عفاف، اخلاق اسلامی، امر به معروف، اقامه نماز و اجرای برنامه های فاخر و مکتبی دفاع کنند و نگذارند ارزشهای مکتبی و الهی کم رنگ گردند.

 

 

 

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 195

بازدید های دیروز 676

بازدید های این هفته 3225

بازدید های این ماه 10738

مجموع بازدید ها 1278126