به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی سرهنگ پاسدار یوسف ارجونی رئیس سازمان بسیج مداحان کشور با حجت الاسلام قربان پور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی دیدار و گفتگو کرد.

 حجت الاسلام قربان پور ضمن ابراز خرسندی از این دیدار گفت: مبنای کار سازمان تبلیغات اسلامی با نهادها و سازمانهای انقلابی تعامل و وحدت است .

وی افزود: امروزه همه مسئولان و آحاد جامعه وظیفه داریم برای نشرمعارف دینی و اهل بیتی با جان دل تلاش کنیم تا فرهنگ اسلام ناب را در کشور توسعه و به کشورهای دیگر نیز صادر شود.

وی با اشاره به در خواست های رئیس سازمان بسیج مداحان کشور اظهارداشت: اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با تمام وجود و  وبهره مندی از امکانات موجود در کنار بسیج مداحان استان و کشور  گام بر میدارد و هیچ دوگانگی در این بین نیست.

حجت الاسلام قربانپور  با تشریح وضعیت و ظرفیت مداحان استان تصریح کرد:  به حول قوه الهی ظرفیت استان طوری است که می توان چهره های ناب و اثر گزاری را برای نسلهای امروز و  آینده معرفی کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در پایان با اشاره به اینکه رسالت بزرگ مداحان حفظ ارزش های اصیل دینی است خاطرنشان کرد: مداحان ایران اسلامی بدانند رفتار و کردار و حتی سبک زندگی انها برای مردم حائز اهمیت است و همیشه زیر ذره بین کوچه و محله است لذا باید آسیب ها و افت ها را مدنظر قرار دهند.

گفتنی است در این دیدار ارجونی رئیس سازمان بسیج مداحان کشور گزارشی از فعالیت های این سازمان ارائه کردند.

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 411

بازدید های دیروز 670

بازدید های این هفته 1798

بازدید های این ماه 14619

مجموع بازدید ها 1282007