مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: اجرای برنامه های میدانی و مانوری پیرامون ترویج عفاف وحجاب بایستی مد نظر قرار گرفته و این برنامه ها در فضای اجتماعی پیاده سازی شود تا اثربخش باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام قربانپور در نشست کارگروه عفاف و حجاب استان مرکزی اظهار داشت: برنامه های قابل اجرا در ارتباط با موضوع عفاف و حجاب باید به صورت تبیینی، ترویجی یا در فضای اجتماعی باشد.

وی ادامه داد: در ارتباط با بحث تبیینی در جلسه ستاد شورای معاونین امر به معروف و نهی از منکر پیشنهاد کردیم زمانی در صداو سیمای استان برای معرفی، تبیین معارف عفاف و حجاب اختصاص داده شود که آمادگی انجام کار وجود دارد و فضا سازی لازم انجام شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی بیان کرد: پیاده سازی برنامه های مانوری پیرامون حوزه عفاف و حجاب به عنوان برنامه ای جامع باید مد نظر قرار گیرد.

حجت الاسلام قربانپور خاطر نشان کرد: همزمان با دهه کرامت، عصر روز جمعه (۱۴ تیر) برنامه ای هیاتی تحت عنوان خورشید آسمانی در شهر آشتیان در امامزاده سیاوشان برگزار می شود.

وی در پایان اذعان داشت: برای اجرای برنامه های تبیینی حوزه عفاف و حجاب می توان از ظرفیت صدا و سیما، سایر رسانه ها و همچنین فضای مجازی استفاده کرد.

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 165

بازدید های دیروز 676

بازدید های این هفته 3195

بازدید های این ماه 10708

مجموع بازدید ها 1278096