به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی حجت الاسلام داود چمانی معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در گفت و گویی گفت:  ۵۰۰مبلغ دینی روز سه شنبه به مناسبت دهه کرامت به مساجد نقاط مختلف استان مرکزی اعزام شدند

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی تصریح کرد: ۴۵۰ نفر از این مبلغان مرد و ۵۰ نفر زن هستند و بیش از ۴۰۰ نفر آنان از حوزه‌های علمیه استان و بقیه از حوزه علمیه قم به نقاط مختلف استان مرکزی اعزام شدند.

حجت الاسلام داود چمانی ادامه داد: معرفی ابعاد شخصیتی امام رضا (ع) و حضرت فاطمه معصومه (س) برای نسل جوان، پاسخ به شبهات دینی و اعتقادی، تشریح توطئه‌های فرهنگی و اقتصادی دشمنان و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب از مهمترین مسایلی است که مبلغان دینی در دهه کرامت به آنها می‌پردازند.

وی اظهار داشت: توصیه بر انجام واجبات دینی چون اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر، ادای خمس و زکات، رعایت شئونات اسلامی در جامعه، تشویق بانوان به رعایت حجاب اسلامی و ترویج سبک زندگی اسلامی از دیگر مضامینی است که مبلغان دینی در دهه کرامت مطرح می‌کنند.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی بیان کرد: علاوه بر اعزام مبلغان دینی به مساجد بیش از ۲ هزار مراسم جشن در دهه کرامت در نقاط مختلف استان برگزار می‌شود.

حجت الاسلام چمانی درپایان خاطرنشان کرد: برگزاری همایش‌های تجلیل از مقام دختر در تمام شهرستان‌های استان، برپایی بیش از ۵۰ ایستگاه صلواتی، برگزاری همایش‌های پیاده روی، اعزام کاروان‌های پیاده روی از استان مرکزی به حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) در شهر قم، برگزاری جشن دختران آسمانی و برگزاری جشن‌های ولادت امام رضا (ع) از سوی هیأت‌های مذهبی از دیگر برنامه‌های تبلیغات اسلامی استان مرکزی در دهه کرامت است.

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 197

بازدید های دیروز 676

بازدید های این هفته 3227

بازدید های این ماه 10740

مجموع بازدید ها 1278128