به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی،حجت الاسلام  سید مهدی یعقوبی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ساوه گفت: بدحجابی واژه ی جعلی، غیر حقوقی و غیر فقهی استکه  باب شده  برای اینکه بی حجابی موجود در جامعه با این واژه تخفیف پیدا کند.

وی افزود: فرهنگ اصیل ایرانی در زمینه پوشش دستخوش تغییرات ناخوشایند شده است. پوشش نامناسب برخی از دختران و پسران که به دنبال تبلیغات غربی در کشور مرسوم شده است، آسیب هایی را در جامعه هم برای افراد بدپوشش و هم دیگر افراد جامعه بوجود آورده است.

ایشان بیان کرد: ترویج بی حجابی در جامعه منجر به ترویج بی دینی و لاابالی گری و بی اعتنایی به احکام شرعی می شود و وقتی در جامعه دین مورد بی اعتنایی قرار گیرد، درواقع پایه های حکومت دینی سست می شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ساوه درمورد عواقب بی حجابی گفت:

ضایع کرن حق شوهر: زینت و زیبایی زن که از نعمت و امانت حق تعالی محسوب می شود نیز پی از ازدواج مربوط به شوهرش است نه اینکه آن را در معرض دیدگاه عموم قرار دهد.

محروم از محبت: زن هرچه عفتش بیشتر باشد در قلب مرد بیشتر جای دارد و زن بی بند و بار چون ترس از خداوند در دلش نیست و عفت ندارد نمی تواند محبت شوهرش را به دست آورد.

آفت تحصیل علم: هرچه قدر زن، عفت بیشتری داشته باشد، در تحصیل علم موفق تر می باشد.

 خنده فرشتگان در عالم قبر : فرشتگان می خندند و می گویند: تا وقتی جوان بود و با دیدنش هر کسی را تحریک می کرد و به گناه می انداخت (پدر و برادر و شوهر) از خود غیرت نشان ندادند و او را نپوشاندند ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می پوشانند.

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 432

بازدید های دیروز 670

بازدید های این هفته 1819

بازدید های این ماه 14640

مجموع بازدید ها 1282028