تازه ترین اخبار و رویدادهای اداره کل

اخبار و رویدادهای شهرستان ها

 
 
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت اسلام یزدان دوست رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زرندیه در گردهمایی روحانیون در خصوص اهمیت یاد گیریی حقوق شهروندی در جامعه گفت: یادگیری حقوق شهروندی یکی از ضروریات جامعه امروزی ما است.

وی افزود: باتوجه به گستردگی وسایل نوپدید و مدرن فناوری در جامعه و ایجاد ارتباط از طریق نرم افزهارهای مدرن در فضای مجازی باید دانست که این نوع فضاها هم نیازمند یادگیری حقوق شهروندی است.

حجت‌الاسلام یزدان دوست بیان کرد:ارسال مطالب غیر واقعی در خصوص افراد تاثیر گذار جامعه نه تنها به عابرو فرد لطمه میزند بلکه مردم را نسبت به جامعه و افراد وظیفه شناس بد بین میکنند.

وی تصریح کرد: یادگیری حقوق شهروندی در ظاهر شاید بسیار آسان باشد اما اگر بخواهیم همه موارد را ریشه ای حل کنیم نیاز مند یک برنامه جامع و کامل است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زرندیه اظهار داشت: اگر بخواهیم حقوق شهروندی را در فضای اجتماعی نوپدید و مدرن رعایت کنیم اولین کاری که مسئولین باید انجام دهند آموزش سواد رسانه ای در مدارس کشور است. و همچنین باید بعنوان مطالب درسی در مدارس تدریس شود و به همین منظور دانش آموزان از ابتدای سن خود با وظایف خود نسبت به دیگران و دیگران نسبت به خود آشنا می شوند و شاهد آسیبهای گوناگون در این خصوص در سالهای آینده نیستم و ما در سال های آتی شاهد جامعه ای هستیم که هرکی نسبت به وظیفه خود و دیگران آگاهی کامل دارد.

 

وی در پایان اضافه کرد: یادگیری حقوق شهروندی در تحقق اهداف اسلامی بسیار تاثیر گذار است و همین حقوق شهروندی است که میتواند بیانگر فرهنگ یک کشور باشدو این امر با همدلی همه ی دستگاهیی اجرای کشور تحقق پیدا می‌کنند

.

مقالات

 
 
 

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی

 
                     

                      حجت الاسلام صفر قربانپور

              مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی

 
 
 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 370

بازدید های دیروز 502

بازدید های این هفته 1413

بازدید های این ماه 17023

مجموع بازدید ها 1186657

لینک های تصویری

 

خانه های عالم

سایت به سایر زبان ها

Tebyan Markazi in English Language تبيان المركزي في اللغة العربية Tebyan Markazi en Lengua Española Tebyan Markazi en langue française Tebyan Markazi in Deutsch als Fremdsprache تبیان مرکزی به زبان اردواستان مرکزی در یک نگاه

جستجو در سایت

مطلب روز

 

 

 

ورود اعضاء

معرفی کتاب

به كوشش: دکتر مصطفی غفاری

ناشر:انتشارات انقلاب اسلامی

موضوع كتاب: سیاست
موضوع كتاب: تاریخ
نوبت چاپ: اول
تاریخ چاپ: زمستان ۱۳۹۷