تازه ترین اخبار و رویدادهای اداره کل

اخبار و رویدادهای شهرستان ها

 
 
 

حجت الاسلام علی شاکری درتشریح برنامه های ماه مبارک رمضان گفت: مهم ترین برنامه ها دراین ماه عزیز ویژه برنامه های قرآنی و اعزام مبلغ و مبلغه است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، شاکری بیان کرد: اقامه نماز یومیه توسط 40 مبلغ دینی، تشریح احکام شرعی ویژه ماه مبارک رمضان و تبیین فضایل اخلاقی و روزه داری و پرهیزازرذایل اخلاقی مبتلی به از جمله برنامه های روحانیون اعزامی در سطح شهرستان است.

وی افزود: 20 مبلغ دینی سنتی نیز دراین شهرستان فعالیت دارند که این نمایندگی فرهنگی تبلیغی آموزش هایی را به این افراد داده تا به ارائه احکام اسلامی و دینی در مجالس خانگی بپردازند.

مسئول تبلیغات اسلامی فراهان اظهارکرد: برگزاری نشست های خانگی در برخی از حسینیه و مساجد از ابتدای ماه مبارک رمضان سال جاری، شرکت درکرسی های تلاوت قرآن، برگزاری آیین دهم مبارک رمضان (وفات حضرت خدیجه(س) وابوطالب(ع))، برگزاری آیین بیست و نهمینسالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، گرامیداشت شهدای قیام خونین 15 خرداد 42، برگزاری جشن میلاد کریم اهل بیت (ع)، برگزاری آیین های لیالی قدر، احیا، شب زنده داری تا سحر، آمادگی در راستای راهپیمایی روز جهانی قدس همراه با مشارکت گسترده مردم و اقامه نماز عید سعید فطر را نیز از دیگر برنامه های روحانیون اعزامی ازدفتر تبلیغات اسلامی قم و روحانیون بومی و مقیم فراهان در ماه مبارک رمضان عنوان کرد.

شاکری تصریح کرد : برپایی محافل انس با قرآن کریم ، ختم قرآن برای سالروز ارتحال امام خمینی(ره) و شهدای پانزده خرداد و افطاری دادن درشهرهای فرمهین ، خنجین و تلخاب و 6 روستای این شهرستان نیز از جمله برنامه های این ایام و لیالی مبارک می باشند.

وی خاطرنشان کرد: خداوند در قرآن کریم همه بندگان را به ضیافت و مهمانی خود دعوت کرده و واجب بودن نماز و روزه بر کسی پوشیده نیست که می طلبد همه مسلمانان برای رستگاری خود موازین اخلاقی را رعایت و تمامی دستورات و فرماین الهی را سرلوحه خود قرار دهند.

 

مقالات

 
 
 

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی

 
                     

                      حجت الاسلام صفر قربانپور

              مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی

 
 
 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 381

بازدید های دیروز 502

بازدید های این هفته 1424

بازدید های این ماه 17034

مجموع بازدید ها 1186668

لینک های تصویری

 

خانه های عالم

سایت به سایر زبان ها

Tebyan Markazi in English Language تبيان المركزي في اللغة العربية Tebyan Markazi en Lengua Española Tebyan Markazi en langue française Tebyan Markazi in Deutsch als Fremdsprache تبیان مرکزی به زبان اردواستان مرکزی در یک نگاه

جستجو در سایت

مطلب روز

 

 

 

ورود اعضاء

معرفی کتاب

به كوشش: دکتر مصطفی غفاری

ناشر:انتشارات انقلاب اسلامی

موضوع كتاب: سیاست
موضوع كتاب: تاریخ
نوبت چاپ: اول
تاریخ چاپ: زمستان ۱۳۹۷