تازه ترین اخبار و رویدادهای اداره کل

اخبار و رویدادهای شهرستان ها

 
 
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی حجت الاسلام قربانپور ضمن بازدید از موکب های مسیر اتوبان قم به اراک(مسیر خیرآباد -سه راه خمین) در گفتگو با  خبرنگار قرارگاه رسانه ای شبکه آفتاب  و باشگاه خبرنگاران جوان  مستقر در موکب مدافعان حرم آل الله  گفت: حرکت پیاده‌روی اربعین حسینی یک ظرفیت عظیم فرهنگی و خاری در چشم دشمنان نظام و اسلام است لذا ما باید از این ظرفیت به خوبی بهره‌گیری و استفاده کنند.

وی با اشاره به استقبال بی نظیر و وصف ناشدنی مردم  عراق از زائرین اربعین حسینی اظهار کرد: مسلمانان سراسر دنیا با جان و دل و با یک شوق و محبت وصف ناشدنی در حال طی مسیر کربلا به نجف هستند و این حرکت خلق حماسه دیگر در دنیای اسلام است.

حجت الاسلام قربانپور ادامه داد:  12 موکب از شهرک امیر کبیر اراک تا شهر توره در حال خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی هستند که جا دارد از موکب داران تشکر وقدردانی کنیم .

 مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی  خدمت رسانی برای زائران یک کار فرهنگی بسیار بزرگ است عنوان کرد : زائران  با در دست داشتن پرچم های یک دست با رنگ قرمز که منقش به شعار الحسین یجمعنا است  در مسیر هایی که نهایتا به کربلا ختم می شود طی طریق می کنند.

وی  در پایان با اشاره به تلاش ها و هزینه های گزاف استکبار جهانی درراستای شیعه حراسی خاطرنشان کرد: این حرکت باشکوه یک پیام نیز به تمام جهانیان دارد و آن اینکه تبلغیات سوء علیه تشیع کذب محض است و اخلاقیات و معنویت در این مراسم بزرگ موج می‌زند.

گفتنی است در این بازدید حجج اسلام داود چمانی معاون فرهنگی ،غلامرضا گودرزی کارشناس مسئول حراست،محمد فراهانی کارشناس روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی نیز حضور داشتند.

 

مقالات

 
 
 

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی

                      

                      حجت الاسلام صفر قربانپور

              مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی

 
 
 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 28

بازدید های دیروز 594

بازدید های این هفته 622

بازدید های این ماه 12154

مجموع بازدید ها 1095440

لینک های تصویری

 

خانه های عالم

سایت به سایر زبان ها

Tebyan Markazi in English Language تبيان المركزي في اللغة العربية Tebyan Markazi en Lengua Española Tebyan Markazi en langue française Tebyan Markazi in Deutsch als Fremdsprache تبیان مرکزی به زبان اردواستان مرکزی در یک نگاه

جستجو در سایت

مطلب روز

 

                همه دعوتید

ورود اعضاء

معرفی کتاب

به كوشش: دکتر مصطفی غفاری

ناشر:انتشارات انقلاب اسلامی

موضوع كتاب: سیاست
موضوع كتاب: تاریخ
نوبت چاپ: اول
تاریخ چاپ: زمستان ۱۳۹۷